Mobiles & Laptops
- Sorry, this product cannot be purchased.
Redmi 15A 5G (6GB RAM/128GB Storage, Ace Black)
| Display Size | 6.9Â Inch |
| Rear Camera | 32 MP |
| Front Camera | Â 8 MP |
| Android Version | Android 16 |
| MIUI Version | HyperOS 3.0 |
| Battery Capacity | Â 6300 mAh |
Redmi 15A 5G (4GB RAM/128GB Storage, Ace Black)
| Display Size | 6.9Â Inch |
| Rear Camera | 32 MP |
| Front Camera | Â 8 MP |
| Android Version | Android 16 |
| MIUI Version | HyperOS 3.0 |
| Battery Capacity | Â 6300 mAh |
Redmi Note 15 5G (8GB/256GB Storage, Glacier Blue)
| Display Size | 6.77 Inch |
| Rear Camera | 108 MP + 8 MP |
| Front Camera | 20 MP |
| Resolution | 2392 × 1080 |
| CPU | Octa-core processor |
| Battery Capacity | 5520 mAh |
Redmi A7 Pro 5G (4GB RAM/64GB Storage, Sunset Orange)
| Display Size | 6.9Â Inch |
| Rear Camera | 32 MP |
| Front Camera | Â 8 MP |
| Android Version | Android 16 |
| MIUI Version | HyperOS 3.0 |
| Battery Capacity | Â 6300 mAh |
Vivo V70 FE 5G (8GB/128GB Storage, Northern Lights Purple)
| Display Size | 6.83Â Inch |
| Rear Camera | 200 MP + 8 MP |
| Front Camera | 50 MP |
| Processor | Dimensity 7360-Turbo |
| Fast Charging | 90W |
| Battery Capacity | 7000Â mAh |
Vivo V70 FE 5G (8GB/256GB Storage, Northern Lights Purple)
| Display Size | 6.83Â Inch |
| Rear Camera | 200 MP + 8 MP |
| Front Camera | 50 MP |
| Processor | Dimensity 7360-Turbo |
| Fast Charging | 90W |
| Battery Capacity | 7000Â mAh |
Vivo V70 FE 5G (8GB/256GB Storage, Monsoon Blue)
| Display Size | 6.83Â Inch |
| Rear Camera | 200 MP + 8 MP |
| Front Camera | 50 MP |
| Processor | Dimensity 7360-Turbo |
| Fast Charging | 90W |
| Battery Capacity | 7000Â mAh |
Redmi Note 15 5G (8GB/256GB Storage, Black)
| Brand | Redmi |
| Model Name | Note A15 |
| Color | Black |
| Display Size | Â 6.77 Inches |
| RAM | 8GB |
| Storage | 256GB |
| Rear Camera | 108 MP + 8 MP |
| Front Camera | 20 MP |
| Battery Capacity | 5520 mah |
Redmi Note 15 5G (8GB/128GB Storage, Black)
| Brand | Redmi |
| Model Name | Note A15 |
| Color | Black |
| Display Size | Â 6.77 Inches |
| RAM | 8GB |
| Storage | 128GB |
| Rear Camera | 108 MP + 8 MP |
| Front Camera | 20 MP |
| Battery Capacity | 5520 mah |
Redmi Note 15 5G (8GB/128GB Storage, Glacier Blue)
| Brand | Redmi |
| Model Name | Note A15 |
| Color | Glacier Blue |
| Display Size | Â 6.77 Inches |
| RAM | 8GB |
| Storage | 128GB |
| Rear Camera | 108 MP + 8 MP |
| Front Camera | 20 MP |
| Battery Capacity | 5520 mah |
HP Laptop 39.6 cm (15.6) 15-fd0682TU, Silver
HIGHLIGHTS
- Intel® Core™ 5-120U processor
- 39.6 cm (15.6) diagonal, FHD, anti-glare display
- Intel® UHD Graphics
- 16 GB DDR4-3200 RAM
- 512 GB SSD Hard Drive
Lenovo Laptop LOQ 15IAX9D2 ((I5-12450HX/16GB/512SSD/6GB RTX3050/15.6FHD,Luna Grey)
Highlights
- Fueled by powerful, lag-free Intel® Core™ HX processors
- Go beyond fast with NVIDIA® GeForce RTX™ GPUs
- Unique hyper chamber thermal design for ultra-cool gaming
- Game-changing AI smarts adjust settings on the fly
Realme C85 5G (4GB Ram/128GB Storage, Peacock Green)
| Brand | Realme |
| Model Name | C85 5G |
| Color | Peacock Green |
| Display Size | 17.27 cm |
| RAM | 4GB |
| Storage | 128GB |
| Rear Camera | 50 MP |
| Front Camera | 8 MP |
| Battery | 7000 mAh |
Realme C85 5G (4GB/128GB, Parrot Purple)
| Brand | Realme |
| Model Name | C85 5G |
| Color | Parrot Purple |
| Display Size | 17.27 cm |
| RAM | 4GB |
| Storage | 128GB |
| Rear Camera | 50 MP |
| Front Camera | 8 MP |
| Battery | 7000 mAh |
Realme 16 PRO 5G (12GB/256GB, Master Gold)
₹41,999.00| Brand | Realme |
| Model Name | 16 PRO 5G |
| Color | Master Gold |
| Display Size | 17.22 CM |
| RAM | 12GB |
| Storage | 256GB |
| Rear Camera | 200 MP+8 MP |
| Front Camera | 50 MP |
| Battery | 7000 mAh |
Realme 16 PRO 5G (12GB/256GB, Pebble Grey)
₹41,999.00| Brand | Realme |
| Model Name | 16 PRO 5G |
| Color | Pebble Grey |
| Display Size | 17.22 CM |
| RAM | 12GB |
| Storage | 256GB |
| Rear Camera | 200 MP+8 MP |
| Front Camera | 50 MP |
| Battery | 7000 mAh |
OPPO A6X 5G(4 GB RAM,64GB Storage, Ice Blue)
| Brand | OPPO |
| Model Name | A6X 5G |
| Color | Ice Blue |
| Display Size | 17.15 CM |
| RAM | 4GB |
| Storage | 64GB |
| Rear Camera | 13 MP+4 MP |
| Front Camera | 5 MP |
| Battery | 6500 mAh |
OPPO A6X 5G(4 GB RAM,128 GB Storage, Olive Green)
| Brand | OPPO |
| Model Name | A6X 5G |
| Color | Olive Green |
| Display Size | 17.15 CM |
| RAM | 4GB |
| Storage | 128GB |
| Rear Camera | 13 MP+4 MP |
| Front Camera | 5 MP |
| Battery | 6500 mAh |
OPPO A6X 5G(4 GB RAM,128 GB Storage, Ice Blue)
| Brand | OPPO |
| Model Name | A6X 5G |
| Color | Ice Blue |
| Display Size | Â 17.15CM |
| RAM | 4GB |
| Storage | 128GB |
| Rear Camera | 13 MP+4 MP |
| Front Camera | 5 MP |
| Battery | 6500 mAh |
Apple iPhone 17Pro ( 256 GB Storage, Silver)
₹134,900.00| Brand | Apple |
| Model Name | iPhone 17Pro |
| Color | Silver |
| Display Size | 6.3 Inches |
| Storage | 256GB |
| Rear Camera | 48 MP + 48 MP + 48 MP |
| Front Camera | 18MP |
Nandilath G Mart — India’s trusted online store for premium household appliances and electronics
Discover top brands, latest models, and unbeatable prices on refrigerators, washing machines, kitchen appliances, smartphones, and more. Fast delivery, secure payments, and exceptional after-sales support — everything you need for a smarter home, all in one place.






CONVENCTION
SOLO
Combo Offers