Shop
Filter by price
Filter by Brands
- APPLE (5)
- ASUS (3)
- Atomberg (1)
- Bajaj (4)
- Blue Star (1)
- Boche (1)
- Bosch (21)
- BPL (7)
- Butterfly (2)
- CANON (1)
- Crompton (23)
- Daikin (2)
- Elgiultra (6)
- Eureka Forbes (15)
- Faber (20)
- Formenty (2)
- Gadzo (2)
- Godrej (18)
- Greenchef (1)
- Hafele (4)
- Haier (23)
- Havells (8)
- Hisense (5)
- HP (2)
- IFB (26)
- Impex (12)
- JBL (2)
- Kelvinator (1)
- Lenova (2)
- LG (87)
- MR (2)
- Mr Butler (4)
- Nolta (3)
- Nothing (1)
- OPPO (4)
- Panasonic (7)
- Philips (14)
- Preethi (48)
- Prestige (3)
- Pureflames (9)
- REALME (10)
- REDMI (9)
- Samsung (35)
- SONY (15)
- Sujata (11)
- TCL (5)
- Vguard (67)
- VIVO (10)
- Voltas (5)
- Whirlpool (19)
Filter by Capacity
Filter by Capacity
“LG 650 L Convertible Side by Side Refrigerator with Premium Glass Door, Smart Inverter Compressor(GL-B257DLW3,Linen White)” has been added to your cart. View cart
LG 446 L 1 Star Double Door Convertible Refrigerator (GL-T502CPZR,Shiny Steel)
| Brand | LG |
| Capacity | 446Â Ltr |
| Energy Star Rating | 1 |
| Colour | Shiny Steel |
LG 630 L 3 Star Side-by-Side Refrigerator, InstaView (GL-X257AMC3,Matte Black)
| Brand | LG |
| Capacity | Â 630 Ltr |
| Energy Star Rating | 3 |
| Colour | Matte Black |
LG 109.22cm (43 Inch) UHD AI 4K Smart TV(43UT90506LB)
| Brand | LG |
| Screen Size | 43 Inches |
| Display Technology | 4K Ultra HD |
| Resolution | 3,840 x 2,160 |
LG 650 L Convertible Side by Side Refrigerator with Premium Glass Door, Smart Inverter Compressor(GL-B257DLW3,Linen White)
| Brand | LG |
| Capacity | Â 650 Ltrs |
| Colour | Linen White |
LG 650 L Convertible Side-by-Side Refrigerator with Smart Inverter Compressor, Multi Air Flow, Multi Digital Sensors (GL-B257HMC3,Matte Black PCM)
| Brand | LG |
| Capacity | Â 650 Ltrs |
| Colour | Matte Black PCM |
| Compressor Type | Smart Inverter Compressor (BLDC) |
Samsung 10.5 kg 5 Star Semi Automatic Washing Machine with Hexa Storm Pulsator(WT10C4260GG,Light Gray)
| Brand | Samsung |
| Capacity | 10.5 Kg |
| Colour | Light Gray |
| Energy Rating | 5 Star |
BOSCH 9 kg Fully Automatic Front Load washing machine,1200 rpm (Series 8,WGA1420PIN,Dark Lake)
| Brand | Bosch |
| Capacity | 9 Kg |
| Colour | Dark Lake |
| RPM | 1200 |
LG 8.5Kg Semi Automatic Washing Machine, Roller Jet Pulsator (Black,P8535SLMZ)
| Brand | LG |
| Wash Capacity(kg) | 8.5 Kg |
| Colour | Black |
| Product Dimensions (WxHxD mm) | 810x980x480 |
Panasonic 108cm (43 Inches) Ultra HD 4K LED Android TV (TH-43MX700DX, Black)
| Brand | Panasonic |
| Screen Size | 43 Inches |
| Display Technology | Â 4K HDR |
| Resolution | 3840*2160 |
Bosch 7 Kg Fully Automatic Front Load Series 4 Washing Machine ,1200Rpm(WGA1220SIN)
| Brand | Bosch |
| Capacity | 7 Kg |
| RPM | 1200 |
| Dimensions | 848 x 598 x 590 mm |
Haier 140 cm (55 inch) QLED Smart Google TV (55S9QT)
| Brand | Haier |
| Screen Size | 55 inches |
| Display Technology | QLED |
| Resolution | 3840*2160 |
Eureka Forbes Buddy Pet Grooming Kit,5 Grooming Accessories
| Brand | Eureka Forbes |
| Colour | White |
| Wattage | 300 W |
| Grooming accessories | 5 |
LG 9.5Kg 5 Star Semi Automatic Washing Machine (P955ASGAZ,Dark Gray)
| Brand | LG |
| Capacity | 9.5 Kg |
| Colour | Dark Gray |
| Energy Rating | 5 |
V-Guard INSIGHT-G 35W BLDC Ceiling Fan 1200mm(CHOCO GOLD WOOD)
| Brand | V guard |
| Motor | BLDC |
| Colour | CHOCO GOLD WOOD |
LG Soundbar 100W,Bluetooth(SP2)
| Brand | LG |
| Configuration | 2.1 Channel |
| Power Output | 100 W |
| Model Name | SP2 |
Philips 750 watts 3 Jar Mixer Grinder( HL7757/00)
| Brand | Philips |
| Product | Mixer Grinder |
| Capacity | 750W |
| Jars | 3 |
Philips 750 Watts 3 Jar Mixi (HL7756/02,Deep Red & Black)
| Brand | Philips |
| No of Jars | 3 |
| Colour | Deep Red & Black |
| Power | 750 W |
Faber Hobtop Auto Ignition (Utopia PRO HT783 BR CI,Black)
| Brand | Faber |
| Product | CookHob |
| No of Burner | 3 |
| Body Material | Glass Top |
Pressure Cooker Prestige Popular Svachh SS3L(20172)
Capacity 3 L
Type Aluminium
Controls Spillage
Mini Metallic Safety Plug
Pressure Cooker Prestige DeluxAlphaSvachhSS2L(20247)
Capacity 2L
Type Stainless Steel
Unique Deep Lid which Controls Spillage
Mini Metallic Safety Plug
Nandilath G Mart — India’s trusted online store for premium household appliances and electronics
Discover top brands, latest models, and unbeatable prices on refrigerators, washing machines, kitchen appliances, smartphones, and more. Fast delivery, secure payments, and exceptional after-sales support — everything you need for a smarter home, all in one place.










CONVENCTION
SOLO
Combo Offers