Shop
Filter by price
Filter by Brands
- APPLE (8)
- ASUS (2)
- Bajaj (3)
- Boche (1)
- Bosch (21)
- BPL (6)
- CANON (1)
- Crompton (21)
- Daikin (3)
- Elgiultra (6)
- Eureka Forbes (17)
- Faber (18)
- Formenty (1)
- Gadzo (2)
- Godrej (15)
- Greenchef (1)
- Hafele (2)
- Haier (24)
- Havells (9)
- Hisense (3)
- HP (2)
- IFB (17)
- Impex (9)
- JBL (1)
- Lenova (1)
- LG (86)
- Mr Butler (4)
- Nolta (3)
- OPPO (3)
- Panasonic (4)
- Philips (11)
- Preethi (46)
- Prestige (3)
- Pureflames (8)
- REALME (4)
- REDMI (9)
- Samsung (37)
- SONY (15)
- Sujata (11)
- TCL (3)
- Vguard (59)
- VIVO (3)
- Voltas (6)
- Whirlpool (20)
Filter by Capacity
Filter by Capacity
“Whirlpool 7 kg 5 Star Fully Automatic Top Load Washing Machine (WHITEMAGICELITE7.0,GREY)” has been added to your cart. View cart
IMPEX 32 Inch HD QLED Google Smart TV (evoQ 32S2QLF3)
| Brand | IMPEX |
| Screen Size | 32 Inch |
| Display Technology | QLED |
OPPO A6X 5G(4 GB RAM,64GB Storage, Ice Blue)
| Brand | OPPO |
| Model Name | A6X 5G |
| Color | Ice Blue |
| Display Size | 17.15 CM |
| RAM | 4GB |
| Storage | 64GB |
| Rear Camera | 13 MP+4 MP |
| Front Camera | 5 MP |
| Battery | 6500 mAh |
Samsung 183 L 2 Star Digital Inverter Compressor Single Door Refrigerator (RR20H11C2RH, Scarlet Red)
| Brand | Samsung |
| Capacity | Â 183 L |
| Colour | Scarlet Red |
| Energy Rating |  2 Star |
Haier Robot Vaccum Cleaner (CIVIC X11, White)
Highlights
- Voice Control
- App Control
- Long Battery Life
Whirlpool 7.5 Kg 5 Star Full Automatic Top Load Washing Machine (Whitemagic Premier GenX 7.5kg,Grey)
Highlights
- Spiro Wash Technology
- 6th Sense Technology
- 12 Wash Program
- Hard Water Wash
- Aqua Store
V-guard VT 165S Inverter Battery
| Brand | V-guard |
| Model | VT 165s |
| Capacity | 154Ah |
Sony HT-S20R 5.1ch Dolby Digital Soundbar (400W,Bluetooth & USB Connectivity, HDMI & Optical connectivity)
| Brand | Sony |
| Model | HT-S20R |
| Speaker Type | Soundbar |
Faber 90 cm Auto Clean curved glass Chimney (HOOD POLO IN HC SC BK 90,Black)
| Brand | Faber |
| Suction | 1200 m3/hr |
| Finish | Black |
| Dimension | 900x410x435mm |
Whirlpool 7 kg 5 Star Fully Automatic Top Load Washing Machine (WHITEMAGICELITE7.0,GREY)
Highlights
- Power Scrub Technology
- 6th Sense Technology
- Zero Pressure Fill Technology
- 123 Wash
- 8 Wash Program
Haier 80cm (32 Inch) HD Ready Smart Google LED TV, Dolby Audio (H32K82FX)
| Brand | Haier |
| Smart Feature | Google Assistant,Dolby Audio |
| Resolution | 1366*768 |
Redmi 15A 5G (6GB RAM/128GB Storage, Ace Black)
| Display Size | 6.9Â Inch |
| Rear Camera | 32 MP |
| Front Camera | Â 8 MP |
| Android Version | Android 16 |
| MIUI Version | HyperOS 3.0 |
| Battery Capacity | Â 6300 mAh |
LG 28 L Convection Microwave Oven (MC2846SL,Silver)
| Brand | LG |
| capacity | 28 Ltr |
| colour | Silver |
| Oven Cooking Mode | Convection |
JBL 220W Cinema SB180, Wireless Subwoofer for Extra Deep Bass, 2.1 Channel Home Theatre
| Brand | JBL |
| Total speaker power | 220W |
| Product Type | 2.1 Channel Home Theatre |
LG 8L RO Water Purifier, Stainless Steel Tank, Digital Sterilizing Care (WW132NF, Solid Black)
Highlights
- True RO Filtration
- Dual Protection Stainless Steel Tank
- Digital Sterilizing care
- Wall Mount
LG 8Kg 5 Star Semi Automatic Washing Machine, Roller Jet Pulsator + Soak (P8035SRAZA, Burgundy)
Highlights
- 5 Year Motor Warranty
- Roller Jet Pulsator with Soak- Better wash with effective scrubbing
- Wind Jet Dry- Fast dry by air jet system
- Rat Away- Base, drain hose & back cover plastic material is mixed with Rat Away material
- 3 + 1 Wash Programs- Washing programs for an effective wash
- BEE Star Rating- 5 Star Rating
Eureka Forbes Aquaguard EDEN UV+SS
| Brand | ‎Eureka Forbes |
| Model Name | Aqua guard SLIM GLASS RO+UV+TA |
| Product Dimension (WxDxH) mm | 356*268*528 |
Pureflames 76cm 3 Burner Hob (777 N)
| Brand | PureFlames |
| Product | CookHob |
| No of Burner | 3 |
| Body Material | Glass Top |
Samsung 10.5 kg 5 Star Semi Automatic Washing Machine with Hexa Storm Pulsator(WT10C4260GG,Light Gray)
| Brand | Samsung |
| Capacity | 10.5 Kg |
| Colour | Light Gray |
| Energy Rating | 5 Star |
Preethi Zodiac 2.0 Mixer Grinder 1000 Watt with 4 Jars (MG255)
| Brand | Preethi |
| No of Jars | 4 |
| Material | ABS Plastic |
| Wattage | 1000 W |
Preethi 750 Watts 5 Jar Mixer Grinder ( Zodiac Cosmo,Black)
| Brand | Preethi |
| Material of Jars | Stainless Steel & Transparent Plastic |
| Wattage | 750W |
| Jars | 5 |
Nandilath G Mart — India’s trusted online store for premium household appliances and electronics
Discover top brands, latest models, and unbeatable prices on refrigerators, washing machines, kitchen appliances, smartphones, and more. Fast delivery, secure payments, and exceptional after-sales support — everything you need for a smarter home, all in one place.














CONVENCTION
SOLO
Combo Offers