Shop
Filter by price
Filter by Brands
- APPLE (5)
- ASUS (3)
- Atomberg (1)
- Bajaj (4)
- Blue Star (1)
- Boche (1)
- Bosch (21)
- BPL (7)
- Butterfly (2)
- CANON (1)
- Crompton (23)
- Daikin (2)
- Elgiultra (6)
- Eureka Forbes (15)
- Faber (20)
- Formenty (2)
- Gadzo (2)
- Godrej (17)
- Greenchef (1)
- Hafele (4)
- Haier (23)
- Havells (8)
- Hisense (5)
- HP (2)
- IFB (26)
- Impex (12)
- JBL (2)
- Kelvinator (1)
- Lenova (2)
- LG (87)
- MR (2)
- Mr Butler (4)
- Nolta (3)
- Nothing (1)
- OPPO (4)
- Panasonic (7)
- Philips (14)
- Preethi (48)
- Prestige (3)
- Pureflames (9)
- REALME (10)
- REDMI (9)
- Samsung (35)
- SONY (15)
- Sujata (11)
- TCL (5)
- Vguard (67)
- VIVO (10)
- Voltas (5)
- Whirlpool (19)
Filter by Capacity
Filter by Capacity
“Samsung 7.0 Kg 5 Star Full Automatic Top Load Washing Machine (WA70BG4441BYTL)” has been added to your cart. View cart
Pureflames 78cm 3 Burner Hob (Vega 70)
| Brand | PureFlames |
| Product | CookHob |
| No of Burner | 3 |
| Body Material | Glass Top |
Whirlpool 8 Kg 5 star Fully Automatic Top-Load Washing Machine with In-Built Heater (Stain wash Pro ,Grey)
Highlights
- Remove Up to 40 Tough Stains
- Zero Pressure Fill Technology
- Spiro Wash Action
- Hard Water Wash
LG 10.5 Kg 5 Star Semi Automatic Washing Machine (P105ASRAZ,Burgundy)
| Brand | LG |
| Capacity | 10.5Kg |
| Colour | Burgundy |
| Energy Rating | 5 Star |
LG 28L Convection Microwave Oven (MJ2887BFUM,Black)
| Brand | LG |
| Capacity | 28 Ltr |
| Colour | Black |
| Oven Cooking Mode | Convection |
Realme 15X 5G (6GB/128GB,Marine Blue)
₹18,999.00| Brand | Realme |
| Model Name | 15X 5G |
| Color | Marine Blue |
| Display Size | 17.3 CM |
| RAM | 6GB |
| Storage | 128GB |
| Rear Camera | 50 MP |
| Front Camera | 50 MP |
| Battery | 7000 mAh |
Realme 15X 5G (6GB/128GB,Aqua Blue)
₹18,999.00| Brand | Realme |
| Model Name | 15X 5G |
| Color | Aqua Blue |
| Display Size | 17.3 CM |
| RAM | 6GB |
| Storage | 128GB |
| Rear Camera | 50 MP |
| Front Camera | 50 MP |
| Battery | 7000 mAh |
Samsung 189 L 5 Star Direct Cooling Single Door Refrigerator (RR21H2H25S8, Elegant Inox)
| Brand | Samsung |
| Capacity | 189 Ltr |
| Colour | Elegant Inox |
| Energy Rating | 5 Star |
IMPEX 32 Inch HD QLED Google Smart TV (evoQ 32S2QLF3)
| Brand | IMPEX |
| Screen Size | 32 Inch |
| Display Technology | QLED |
V-guard VT 220 Inverter Battery
Highlights
- Low Maintenance
- High Backup Performance
- Tubular Plate Technology
- Water Level Indicators
Faber Cook Hob Auto Ignition (HT603 CRS BR CI AI,Black)
| Brand | Faber |
| Product | Cookhob |
| No of Burner | 3 |
| Body Material | Glass Top |
Whirlpool 7.5 Kg 5 star Fully Automatic Top-Load Washing Machine with In-Built Heater (Stain wash Pro 7.5kg,Grey)
Highlights
- Remove Up to 40 Tough Stains
- Zero Pressure Fill Technology
- Spiro Wash Action
- Hard Water Wash
Whirlpool 12 Kg 5 Star Semi Automatic Top Load Washing Machine ,1400 RPM (Ace XL, Graphite Grey)
Highlights
- Dynamix Detergent Dispenser Ensuring Zero Detergent Dispenser
- Wash Upto 14 King Size Bedsheets at One Go
- Removes Upto 10 Tough Stains
- 3D Turbo Impeller
- Turbo Lint Filter
- Hard Water Wash
- Rat Protection
Samsung 11.5 kg 5 Star Semi Automatic Washing Machine with Hexa Storm Pulsator (WT11A4260GD, Dark Gray)
| Brand | Samsung |
| Capacity | 11.5 Kg |
| Colour | Dark Gray |
LG 9.5Kg 5 Star Semi Automatic Washing Machine (P955ASGAZ,Dark Gray)
| Brand | LG |
| Capacity | 9.5 Kg |
| Colour | Dark Gray |
| Energy Rating | 5 |
Pureflames MAX 90cm Chimney (Black)
Highlights
- Motion Sensor
- Heat Auto elcan
- Filterless
Samsung 7.0 Kg 5 Star Full Automatic Top Load Washing Machine (WA70BG4441BYTL)
Highlights
- Ecobubbleâ„¢
- Digital Inverter Motor
- Rear Control Panel
- Soft Closing Door
Realme C85 5G (6GB/128GB, Peacock Green)
₹17,999.00| Brand | Realme |
| Model Name | C85 5G |
| Color | Peacock Green |
| Display Size | 17.27 cm |
| RAM | 6GB |
| Storage | 128GB |
| Rear Camera | 50 MP |
| Front Camera | 8 MP |
| Battery | 7000 mAh |
Realme C85 5G (6GB/128GB, Parrot Purple)
₹17,999.00| Brand | Realme |
| Model Name | C85 5G |
| Color | Parrot Purple |
| Display Size | 17.27 cm |
| RAM | 6GB |
| Storage | 128GB |
| Rear Camera | 50 MP |
| Front Camera | 8 MP |
| Battery | 7000 mAh |
BPL 233L 2 Star Double Door Frost Free Inverter Refrigerator (BRFI250RBVIST, Silver)
| Brand | Bpl |
| Capacity | 233 Ltr |
| Colour | Silver |
Pureflames ARROW 90cm Chimney (Black)
Highlights
- Touch control & Motion sensor
- Metal Blower
- 3 Speed
Nandilath G Mart — India’s trusted online store for premium household appliances and electronics
Discover top brands, latest models, and unbeatable prices on refrigerators, washing machines, kitchen appliances, smartphones, and more. Fast delivery, secure payments, and exceptional after-sales support — everything you need for a smarter home, all in one place.









CONVENCTION
SOLO
Combo Offers