Shop
Filter by price
Filter by Brands
- APPLE (5)
- ASUS (3)
- Atomberg (1)
- Bajaj (4)
- Blue Star (1)
- Boche (1)
- Bosch (21)
- BPL (7)
- Butterfly (2)
- CANON (1)
- Crompton (23)
- Daikin (2)
- Elgiultra (6)
- Eureka Forbes (15)
- Faber (20)
- Formenty (2)
- Gadzo (2)
- Godrej (17)
- Greenchef (1)
- Hafele (4)
- Haier (23)
- Havells (8)
- Hisense (5)
- HP (2)
- IFB (26)
- Impex (12)
- JBL (2)
- Kelvinator (1)
- Lenova (2)
- LG (87)
- MR (2)
- Mr Butler (4)
- Nolta (3)
- Nothing (1)
- OPPO (4)
- Panasonic (7)
- Philips (14)
- Preethi (48)
- Prestige (3)
- Pureflames (9)
- REALME (10)
- REDMI (9)
- Samsung (35)
- SONY (15)
- Sujata (11)
- TCL (5)
- Vguard (67)
- VIVO (10)
- Voltas (5)
- Whirlpool (19)
Filter by Capacity
Filter by Capacity
“TCL 81.28cm (32 Inch) HD QLED Google LED TV (32S4K,Black)” has been added to your cart. View cart
LG 28 L Convection Microwave Oven (MC2846SL,Silver)
| Brand | LG |
| capacity | 28 Ltr |
| colour | Silver |
| Oven Cooking Mode | Convection |
Samsung Galaxy A06 5G ( 4GB RAM,128 GB Storage ,Black)
| Brand | Samsung |
| Model Name | A06 |
| Color | Black |
| Display Size | 17.13 cm |
| RAM | 4GB |
| Storage | 128GB |
| Back Camera | 50 MP + 2MP |
| Front Camera | 8MP |
| Battery Capacity | 5000mAh |
Whirlpool 8.5 Kg 5 Star Semi Automatic Top Load Washing Machine ,1400 RPM (Ace Turbo Dry, Wine Dazzle)
Highlights
- 2x Drying Power With Turbo Dry Technology
- Tough Dirt Removal With Super Soak Technology
- 3D Turbo Impeller
- In Built Scrubber
- 420W Motor
- Rat Protection
- Big Wheels For Easy Movement
TCL 81.28cm (32 Inch) HD QLED Google LED TV (32S4K,Black)
Highlights
- QLED
- HDR 10
- Dolby Audio
- Google Cast
- Slim Design
- Multiple Viewing Mode
BPL 7.5 kg 5 Star Fully Automatic Top Load Washing Machine (BWT-N75ETSFD, Mid Black)
| Brand | BPL |
| Capacity | 7.5 Kg |
| Colour | Mid Black |
Eureka Forbes Aqua guard SimTech Glass UV Storage Copper Water Purifier
| Brand | ‎Eureka Forbes |
| Model Name | Aqua guard SimTech |
| Storage Capacity | 2.5 L |
| Product Dimension (WxDxH) mm | 360 x 210 x 520 |
Pureflames 76cm 3 Burner Hob (777 N)
| Brand | PureFlames |
| Product | CookHob |
| No of Burner | 3 |
| Body Material | Glass Top |
LG 28 L Convection Microwave Oven (MC2846BG, Black)
| Brand | LG |
| capacity | 28 Ltr |
| colour | Black |
| Oven Cooking Mode | Convection |
Faber 60 cm Auto Curved Clean Chimney (HOOD ACE PRO 3D IN HC PB FL BK 60, Black)
| Brand | Faber |
| Suction | 1150m3/hr |
| Finish | Â Black |
| Dimension(WxDxH)mm | 600x415x475mm |
Hisense 80cm (32 Inch) HD Ready Google Smart Led TV (E43N)
| Brand | Hisense |
| Screen Size | 32 Inch |
| Resolution | 1366X768 |
Philips 6.2 Litres Digital XL size Air fryer (HD9270/70,Black)
| Brand | Philips |
| Product | Ary Fryer |
| Colour | Black |
| Capacity | 6.2 Litres |
Haier 30 L Convection Microwave Oven (HIL3001CBSH, Black)
| Brand | Haier |
| Capacity | 30L |
| Colour | Black |
| Oven Cooking Mode | Convection |
LG 21 L Convection Microwave Oven (MC2146BL,Black)
| Brand | LG |
| Capacity | 21L |
| Colour | Black |
| Oven Cooking Mode | Convection |
Haier 80cm (32 inch) HD Ready Smart TV (LE32A7)
| Brand | Haier |
| Screen Size | 32 Inches |
| Display Technology | HD ready |
| Resolution | 1366*768 |
Samsung 8.0 kg 5 Star Semi Automatic Washing Machine with Hexa Storm Pulsator (WT80C4000RR, Light Gray with Wine Base)
| Brand | Samsung |
| Capacity | 8 Kg |
| Colour | Light Gray with Wine Base |
LG 21 L Convection Microwave Oven (MC2146BG, Glossy Black)
| Brand | LG |
| Capacity | 21L |
| Colour | Black |
| Oven Cooking Mode | Convection |
LG 7.5 Kg 5 Star Semi Automatic Washing Machine (P7510RRAZBG,Burgundy)
| Brand | LG |
| Capacity | 7.5Kg |
| Colour | Burgundy |
| Energy Rating | 5 Star |
Whirlpool 24 L Convection Microwave Oven (Magicook Pro 26CE, Black)
| Brand | Whirlpool |
| Capacity | 24 L |
| Colour | Black |
| Oven Cooking Mode | Convection |
LG 43 L 3 Star Direct Cool Single Door Mini Bar Refrigerator (GLD0536VRSW, Super White)
Highlights
- Stylish Pocket Handle
- Separate Freezer Section with Temperature Control Knob
- Door Basket with 2L water bottle Storage
- Anti Bacterial Gasket
LG Soundbar for TV 2.1 channel (S40T)
| Brand | LG |
| Model Name | S40T |
Nandilath G Mart — India’s trusted online store for premium household appliances and electronics
Discover top brands, latest models, and unbeatable prices on refrigerators, washing machines, kitchen appliances, smartphones, and more. Fast delivery, secure payments, and exceptional after-sales support — everything you need for a smarter home, all in one place.











CONVENCTION
SOLO
Combo Offers