Shop
Filter by price
Filter by Brands
- APPLE (5)
- ASUS (3)
- Atomberg (1)
- Bajaj (4)
- Blue Star (1)
- Boche (1)
- Bosch (21)
- BPL (7)
- Butterfly (2)
- CANON (1)
- Crompton (23)
- Daikin (2)
- Elgiultra (6)
- Eureka Forbes (15)
- Faber (20)
- Formenty (2)
- Gadzo (2)
- Godrej (17)
- Greenchef (1)
- Hafele (4)
- Haier (23)
- Havells (8)
- Hisense (5)
- HP (2)
- IFB (26)
- Impex (12)
- JBL (2)
- Kelvinator (1)
- Lenova (2)
- LG (87)
- MR (2)
- Mr Butler (4)
- Nolta (3)
- Nothing (1)
- OPPO (4)
- Panasonic (7)
- Philips (14)
- Preethi (48)
- Prestige (3)
- Pureflames (9)
- REALME (10)
- REDMI (10)
- Samsung (35)
- SONY (15)
- Sujata (11)
- TCL (5)
- Vguard (67)
- VIVO (10)
- Voltas (5)
- Whirlpool (19)
Filter by Capacity
Filter by Capacity
Samsung 653 L 3 Star Convertible Side By Side Refrigerator (RS76CG8113SLHL,Real Stainless)
| Brand | Samsung |
| Capacity | 653 L |
| Colour | Real Stainless |
| Dimension (WxDxH) (mm) | 912x716x1780 |
Haier 598L 3 Door Convertible Side by Side Refrigerator with WIFI Enabled Smart Sense AI (HRT-683ISU1, Inox Steel)
Highlights
- 83% Fridge Space
- Convertible Magic Zone
- Expert Inverter Technology
Apple iPhone 17 ( 256 GB Storage, Lavender)
₹82,900.00| Brand | Apple |
| Model Name | iPhone 17 |
| Color | lavender |
| Display Size | 6.3 Inches |
| Storage | 128GB |
| Rear Camera | 48MP+48MP |
| Front Camera | 18MP |
Apple iPhone 17 ( 256 GB Storage, White)
₹82,900.00| Brand | Apple |
| Model Name | iPhone 17 |
| Color | White |
| Display Size | 6.3 Inches |
| Storage | 128GB |
| Rear Camera | 48MP+48MP |
| Front Camera | 18MP |
Apple iPhone 17 ( 256 GB Storage, Black)
₹82,900.00| Brand | Apple |
| Model Name | iPhone 17 |
| Color | Black |
| Display Size | 6.3 Inches |
| Storage | 128GB |
| Rear Camera | 48MP+48MP |
| Front Camera | 18MP |
Apple iPhone 17 ( 256 GB Storage, Mist Blue)
₹82,900.00| Brand | Apple |
| Model Name | iPhone 17 |
| Color | Mist Blue |
| Display Size | 6.3 Inches |
| Storage | 256GB |
| Rear Camera | 48MP+48MP |
| Front Camera | 18MP |
Samsung 653 L 2 Star Smart Conversion Side By Side Refrigerator (RS76CG80X0S9HL,Refined Inox)
| Brand | Samsung |
| Capacity | 653 Ltrs |
| Energy Star Rating | 2 |
| Colour | Refined Inox |
Samsung 580 L Inverter Frost Free French Door Refrigerator (RF57A5032B1, Black Matt)
| Brand | Samsung |
| Capacity | 580 L |
| Colour | Black Matt |
| Dimension (WxDxH) (mm) | 817x765x1776 |
Sony 164cm (65 Inch) BRAVIA 2 II 4K Ultra HD Smart Google LED TV (K-65S25M2)
Highlights
- Display resolution 3,840 x 2,160
- PANEL REFRESH RATE 50 Hz
- Processor 4K Processor X1â„¢
- Dolby Atmos
LG 650L 3 Star Convertible Side by Side Refrigerator with Multi-Air Flow , Smart Inverter Compressor (GL-B257JWB3,Western Black)
| Brand | LG |
| Capacity | Â 650 Ltr |
| Finish (Door) | Western Black |
| Dimension (WxDxH) (mm) | 913 x 1790 x 735 |
LG 650L 3 Star Convertible Side by Side Refrigerator (GL-B257JDS3, Dazzle Steel)
| Brand | LG |
| Capacity | Â 650 Ltr |
| Energy Star Rating | 3 |
| Colour | Dazzle Steel |
Haier 520L 3 Star 4 Door Side by Side Refrigerator (HRB-600IS, Inox Steel)
Highlights
- Convertible Magic Zone
- No Wall Partition
- Deo Fresh Technology
VIVO X300 5G (12GB/256GB Storage, Elite Black)
| Display Size | Â 6.31 Inches |
| RAM | 12GB |
| Storage | 256GB |
| Rear Camera | 200 MP + 50 MP + 50 MP |
| Front Camera | 50 MP |
| Battery Capacity | 6040 mAh |
VIVO X300 5G (12GB/256GB Storage, Mist Blue)
| Display Size | Â 6.31 Inches |
| RAM | 12GB |
| Storage | 256GB |
| Rear Camera | 200 MP + 50 MP + 50 MP |
| Front Camera | 50 MP |
| Battery Capacity | 6040 mAh |
ASUS TUF Gaming A15 FA506NCG-HN200WS
Key Specs
- Processor: AMD Ryzen™ 7 7445HS Processor 3.2GHz (22MB Cache, up to 4.7GHz, 6 cores, 12 Threads)
- Graphics: 4GB GDDR6 NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 Laptop GPU || (Up to 1675MHz at 60W (75W with Dynamic Boost)) || Optimus
- Display: 39.62 cms (15.6) FHD (1920 x 1080) display having 16:09 Aspect Ratio || 144Hz Refresh Rate || 250 nits Brightness || Adaptive-Sync
- Memory: 16GB DDR5-5600 SO-DIMM RAM expandable upto 64GB using 2x SO-DIMM slots || the memory speed of the systems vary by CPU SPEC
- Storage: 512GB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD
- MS Office: Microsoft 365 Basic + Office Home 2024Â
- Color: Graphite Black
- Operating System: Windows 11 Home
Haier 602L 3 Star 2-Door Side by Side Convertible Refrigerator ,Wi-Fi (HRS-682PMGU1, Mirror Glass)
| Brand | Haier |
| Capacity | Â 602 Ltr |
| Energy Star Rating | 3 |
Lenovo Laptop LOQ 15ARP9D2 (R5-7235HS/24GB/512SSD/6GB RTX3050/15.6FHD/W11/MSO/,Luna Grey)
Highlights
- Play the best games with the AMD Ryzen
- Every pixel tells a story with NVIDIA® GeForce RTX
Lenovo Laptop LOQ 15IAX9D2 ((I5-12450HX/16GB/512SSD/6GB RTX3050/15.6FHD,Luna Grey)
Highlights
- Fueled by powerful, lag-free Intel® Core™ HX processors
- Go beyond fast with NVIDIA® GeForce RTX™ GPUs
- Unique hyper chamber thermal design for ultra-cool gaming
- Game-changing AI smarts adjust settings on the fly
LG 12/7Kg Fully Automatic AI Direct Drive Front Load Washer Dryer (FHD1207STB, Platinum Black)
Highlights
- AI Direct Driveâ„¢- Intelligent & Convenient Fabric Care
- Direct Drive Motor- Less vibration, less noise
- 6 Motion Direct Drive- Optimal wash for different fabrics
- TurboWash 360Ëš- Wash clothes in just 39 minutes
- Steam+ – Reduce allergens & wrinkles with steam+ cycles
- LG ThinQ- Download additional washing programs
Sony 139cm (55 Inch) 4K Ultra HD Smart Google TV (Bravia 3,K-55S30)
| Brand | Sony Bravia 3 |
| Screen Size | 55 inch |
| Display Technology | 4K Ultra HD |
| Resolution | 3840 x 2160 |
Nandilath G Mart — India’s trusted online store for premium household appliances and electronics
Discover top brands, latest models, and unbeatable prices on refrigerators, washing machines, kitchen appliances, smartphones, and more. Fast delivery, secure payments, and exceptional after-sales support — everything you need for a smarter home, all in one place.








CONVENCTION
SOLO
Combo Offers