Shop
Filter by price
Filter by Brands
- APPLE (5)
- ASUS (3)
- Atomberg (1)
- Bajaj (4)
- Blue Star (1)
- Boche (1)
- Bosch (21)
- BPL (7)
- Butterfly (2)
- CANON (1)
- Crompton (23)
- Daikin (2)
- Elgiultra (6)
- Eureka Forbes (15)
- Faber (20)
- Formenty (2)
- Gadzo (2)
- Godrej (18)
- Greenchef (1)
- Hafele (4)
- Haier (23)
- Havells (8)
- Hisense (5)
- HP (2)
- IFB (26)
- Impex (12)
- JBL (2)
- Kelvinator (1)
- Lenova (2)
- LG (87)
- MR (2)
- Mr Butler (4)
- Nolta (3)
- Nothing (1)
- OPPO (4)
- Panasonic (7)
- Philips (14)
- Preethi (48)
- Prestige (3)
- Pureflames (9)
- REALME (10)
- REDMI (9)
- Samsung (35)
- SONY (15)
- Sujata (11)
- TCL (5)
- Vguard (67)
- VIVO (10)
- Voltas (5)
- Whirlpool (19)
Filter by Capacity
Filter by Capacity
“Haier 520L 3 Star 4 Door Side by Side Refrigerator (HRB-600IS, Inox Steel)” has been added to your cart. View cart
LG Soundbar for QNED TV with Dolby Atmos, 3.1.1 Channel, Center Up-firing Speaker (S70TY)
| Brand | LG |
| Configuration | 3.1.1 Channel |
| Power Output | 400 W |
Haier 520L 3 Star 4-Door Side by Side Convertible French Door Refrigerator Wi-Fi (HRB-600MGU1, Mirror Glass)
| Brand | Haier |
| Capacity | Â 520 Ltr |
| Energy Star Rating | 3 |
Haier 602L 3 Star 2-Door Side by Side Convertible Refrigerator ,Wi-Fi (HRS-682PMGU1, Mirror Glass)
| Brand | Haier |
| Capacity | Â 602 Ltr |
| Energy Star Rating | 3 |
Haier 108cm (43 Inch) QLED 4K Smart Google LED TV With Dolby Vision. Atmos (43S800QT-P, Grey)
Highlights
- QLED
- Dolby Vision Atmos
- Hands Free Voice Contro
Panasonic 108cm (43 Inch) Full HD Smart LED TV (TH-43PS550DX, Black)
| Brand | Panasonic |
| Screen Size | 43 Inches |
| Display Technology | Full HD |
Haier 108cm (43 Inch) 4K Ultra HD Smart Google TV With Hands Free voice Control (43P7GT-P)
Highlights
- Dolby Vision.Atmos
- Hands Free Voice Contol
- Metal Bezeless
-
Resolution 3840*2160
IFB 11 kg 5 Star Front Load Fully Automatic Washing Machine, RPM 1400 (Executive Plus BXN 1114KH, Black)
Highlights
- Powered by Ai
- Steam Refresh
- Aqua Energie
Redmi 15 5G (6GB/128GB Storage, Midnight Black)
₹16,999.00| Brand | Redmi |
| Model Name | Â A15 |
| Color | Midnight Black |
| Display Size | Â 6.9 Inches |
| RAM | 6GB |
| Storage | 128GB |
| Rear Camera | 32MP |
| Front Camera | 8 MP |
| Battery Capacity | 7000 mah |
Redmi 15 5G (6GB/128GB Storage, Sandy Purple)
₹16,999.00| Brand | Redmi |
| Model Name | Â A15 |
| Color | Sandy Purple |
| Display Size | Â 6.9 Inches |
| RAM | 6GB |
| Storage | 128GB |
| Rear Camera | 32MP |
| Front Camera | 8 MP |
| Battery Capacity | 7000 mah |
Redmi A5 (3GB/64GB Storage, Jaisalmer Gold)
| Brand | Redmi |
| Model Name | Â A5 |
| Color | Jaisalmer Gold |
| Display Size | Â 6.88 Inches |
| RAM | 3GB |
| Storage | 64GB |
| Rear Camera | 32MP |
| Front Camera | 8 MP |
| Battery Capacity | 5200 mah |
Sony 189cm (75 Inch) BRAVIA 2 II 4K Ultra HD Smart LED Google TV (K-75S25M2)
| Brand | Sony BRAVIA 2 II |
| Screen Size | 75 inch |
| Display Technology | 4K Ultra HD |
Haier 520L 3 Star 4 Door Side by Side Refrigerator (HRB-600IS, Inox Steel)
Highlights
- Convertible Magic Zone
- No Wall Partition
- Deo Fresh Technology
Impex evoQ 65 Inch QLED UHD Smart Google Led TV (65S4QLC3)
Highlights
- Dolby Atmos & Dolby Digital Plus
- Android 14 OS
- 120Hz Refresh Rate
- Powerful Performance
Whirlpool 9kg 5 Star Fully Automatic Top Load Washing Machine with In-Built Heater (360BWPROH9.0, Midnight Grey)
Highlights
- Removes Up to 50 Tough Stains and Up to 48 hours Old Stains
- Removes Up to 99% Germs & Allergens
- 360 Bloom wash Technology
- Hot Catalytic Soak
- Hard Water Wash
LG 164 cm (65 Inch) 4K UHD AI Smart LED TV, FILMMAKER MODE With Dolby Atmos (65UA83006LA)
Highlights
- Breathtaking colour and detail with 4K HDR10
- 4K picture quality, upscaled visual and surround sound from the alpha 7 AI Processor 4K Gen8
- New AI button, voice controls, drag and drop functions on the AI Magic Remote
- Enjoy 4K Super Upscaling enhanced resolution, brightness, and clarity
- Dolby Atmos with Filmmaker Mode
LG 164cm (65 Inch) 4K QNED 8GA Mini LED Smart TV , FILMMAKER MODE, AI Picture Pro with Dolby Vision & Atmos (65QNED8GA6A)
Highlights
- Incredibly rich color palette from All New Dynamic QNED Color Mini LED
- 4K picture quality, upscaled visual and surround sound from the alpha 8 AI Processor Gen2
- New AI button, voice controls, drag and drop functions on the AI Magic Remote
- Dolby Vision, Dolby Atmos with ambient Filmmaker Mode
- Experience Ultimate Game Play with 4K 144Hz & AMD Free sync Premium
LG 108cm (43 Inch) 4K UHD NANO Smart LED TV, Filmmaker Mode with Dolby Atmos (43NANO83A6A)
Highlights
- Pure Colors in Real 4K, vivid colors paired with astounding detail
- 4K picture quality, upscaled visual and surround sound from the alpha 7 4K AI Processor Gen8
- New AI button, voice controls, drag and drop functions on the AI Magic Remote
- Enjoy 4K Super Upscaling enhanced resolution, brightness, and clarity
- High resolution on a massive Ultra Big TV screen with Dolby Atmos
IFB 243 L 2 Star Frost Free Double Door Refrigerator with Surround Cool (IFBFF-2902IKGT, Black Glass Finish)
| Brand | IFB |
| Capacity | 243 Ltrs |
| Energy Star Rating | 2 |
| Colour | Black Glass Finish |
IFB 265 L 2 Star Frost Free Double Door Refrigerator with Surround Cool (IFBFF-3152IKST, Black Steel)
| Brand | IFB |
| Capacity | 265 Ltrs |
| Energy Star Rating | 2 |
| Colour | Black Steel |
Hisense 108cm (43 Inch) QLED Google Smart Led TV, Dolby Vision (43Q6Q)
Highlights
- QLED Color
- AI 4K Upscaler
- Game Mode Plus
- AI Smooth Motion
- Dolby Vision Atmos
Nandilath G Mart — India’s trusted online store for premium household appliances and electronics
Discover top brands, latest models, and unbeatable prices on refrigerators, washing machines, kitchen appliances, smartphones, and more. Fast delivery, secure payments, and exceptional after-sales support — everything you need for a smarter home, all in one place.









CONVENCTION
SOLO
Combo Offers