Shop
Filter by price
Filter by Brands
- APPLE (5)
- ASUS (3)
- Atomberg (1)
- Bajaj (4)
- Blue Star (1)
- Boche (1)
- Bosch (21)
- BPL (7)
- Butterfly (2)
- CANON (1)
- Crompton (23)
- Daikin (2)
- Elgiultra (6)
- Eureka Forbes (15)
- Faber (20)
- Formenty (2)
- Gadzo (2)
- Godrej (17)
- Greenchef (1)
- Hafele (4)
- Haier (23)
- Havells (8)
- Hisense (5)
- HP (2)
- IFB (26)
- Impex (12)
- JBL (2)
- Kelvinator (1)
- Lenova (2)
- LG (87)
- MR (2)
- Mr Butler (4)
- Nolta (3)
- Nothing (1)
- OPPO (4)
- Panasonic (7)
- Philips (14)
- Preethi (48)
- Prestige (3)
- Pureflames (9)
- REALME (10)
- REDMI (10)
- Samsung (35)
- SONY (15)
- Sujata (11)
- TCL (5)
- Vguard (67)
- VIVO (10)
- Voltas (5)
- Whirlpool (19)
Filter by Capacity
Filter by Capacity
“Sony 126cm (50 Inch) BRAVIA 2 II 4K Ultra HD Smart LED Google TV (K-50S22M2)” has been added to your cart. View cart
Sony 126cm (50 Inch) BRAVIA 2 II 4K Ultra HD Smart LED Google TV (K-50S22M2)
| Brand | Sony BRAVIA 2 II |
| Screen Size | 50 Inch |
| Display Technology | 4K Ultra HD |
Impex evoQ 65 Inch QLED UHD Smart Google Led TV (65S4QLC3)
Highlights
- Dolby Atmos & Dolby Digital Plus
- Android 14 OS
- 120Hz Refresh Rate
- Powerful Performance
LG 466 L 1 Star Double Door Refrigerator with Smart Inverter Compressor (GL-T492NPZR, Shiny Steel)
Highlights
- Smart Inverter Compressor
- AI ThinQ Wi-Fi
- Smart Connect
- Convertilble
- Door Cooling
LG 139cm (55 Inch) 4K UHD NANO Smart TV with α7 AI Processor 4K Gen8, Filmmaker Mode with Dolby Atmos (55NANO83A6A)
Highlights
- Pure Colors in Real 4K, vivid colors paired with astounding detail
- 4K picture quality, upscaled visual and surround sound from the alpha 7 4K AI Processor Gen8
- New AI button, voice controls, drag and drop functions on the AI Magic Remote
- Enjoy 4K Super Upscaling enhanced resolution, brightness, and clarity
- High resolution on a massive Ultra Big TV screen with Dolby Atmos
- Energy Star Rating – 2
LG 2 Ton 3 Star AI Convertible 6-in-1 Cooling Inverter Split AC ,Gold Fin+ ,Viraat Mode ,Diet Mode+ ,6.3 kW ,2026 Model ( AS-Q24ENXE)
Highlights
- DUAL Inverter Compressor
- AI Convertible 6-in-1 Cooling
- Artificial Intelligency cooling mode
- Gold Fin+
- Viraat Mode
- 4 Way Swing
LG 108cm (43 Inch) QNED 8BA Smart TV with α7 AI Processor 4K Gen8, Filmmaker Mode with Dolby Atmos ( 43QNED8BA6A)
Highlights
- Incredibly rich color palette from All New Dynamic QNED Color
- 4K picture quality, upscaled visual and surround sound from the alpha 7 AI Processor Gen8
- New AI button, voice controls, drag and drop functions on the AI Magic Remote
- Local dimming ensures the sharpest picture and reveals the finest details
- Dolby Atmos with Filmmaker Mode
IFB 9/6/3 kg Washer Dryer Refresher with Ai Dry (WDR EXECUTIVE ZBN)
| Brand | IFB |
| Capacity | 9/6/3 kg |
| Colour | Black Hairline Finish |
| RPM | Â 1400 |
‎Godrej 472L 2 Star Double Door Frost Free Inverter Refrigerator (RT EONREGALIS 517B RCI, Champagne Gold)
| Brand | Godrej |
| Capacity | 472 Ltr |
| Colour | Champagne Gold |
| Energy Rating | 2 Star |
Samsung 1.38m (55 Inch) QLED 4K Smart TV (QA55Q7FAAULXL)
| Brand | Samsung |
| Screen Size | 55 Inches |
| Picture Engine | Q4 AI Processor |
| Product Type | QLED |
LG 10 kg Inverter Fully Automatic Front Load Washing Machine (FHP1410Z5M,Middle Black)
| Brand | LG |
| Capacity | 10 Kg |
| Colour | Middle Black |
| Energy Rating | 5 Star |
VIVO V70 Elite 5G (8GB/256GB Storage, Authentic Black)
| Display Size | Â 6.59 Inches |
| RAM | 8GB |
| Storage | 256GB |
| Rear Camera | 50 MP + 50 MP + 8 MP |
| Front Camera | 50 MP |
| Battery Capacity | 6500 mAh |
VIVO V70 Elite 5G (8GB/256GB Storage, Passion Red)
| Display Size | Â 6.59 Inches |
| RAM | 8GB |
| Storage | 256GB |
| Rear Camera | 50 MP + 50 MP + 8 MP |
| Front Camera | 50 MP |
| Battery Capacity | 6500 mAh |
Impex 65 Inch 4K UHD QLED WIOS Whale Series Smart TV (WIOS 65A4QSK1)
| Brand | IMPEX |
| Screen Size | 65 Inch |
| Display Technology | QLED |
BPL 165 cm (65 inch) Ultra HD (4K) Google Smart LED TV with Dolby Vision and Atmos(65U-D5310)
| Brand | BPL |
| Screen Size | 65 Inches |
| Display Technology | UHD 4K |
| Resolution | 3840 x 2160 |
Godrej 472 L 2 Star Frost Free Double Door Refrigerator (RT EONREGALIS 517B RCI, Matt Black)
| Brand | Godrej |
| Capacity | 472 Ltr |
| Colour | Matt Black |
LG 340L 2 Star Convertible Bottom Freezer Refrigerator, Wi-Fi (GL-B382CDSY, Dazzle Steel)
Highlights
- Wi-Fi Convertible
- AI ThinQ with WIFI
- Door Cooling+TMÂ & Multi Air Flow
- 3 star – Energy Efficient
- Smart DiagnosticT
LG 398L 2 Star Double Door Refrigerator Objet Collection, Auto Smart Connect (GL-S422SETY,Emerald Green Tango)
| Brand | LG |
| Capacity | Â 398 L |
| Energy Star Rating | 2 |
| Colour | Emerald Green Tango |
Hisense 65 Inch UHD 4K VIDAA Smart Led TV (65A6Q)
Highlights
- 4K UHD
- 4K AI Upscaler
- AI Smooth Motion
- Dolby Audio
- Game Mode PLUS 60hz
- Game Bar
- VIDAA Smart TV
- Voice Control
- Precision Colour
Bosch 14 Place Settings Series 6 Dishwasher (SMS6IKI01I, Brushed steel anti-fingerprint)
| Brand | Bosch |
| Capacity | 14 Place Settings |
| Colour | Brushed Steel |
LG 446 L 1 Star Double Door Convertible Refrigerator (GL-T502CPZR,Shiny Steel)
| Brand | LG |
| Capacity | 446Â Ltr |
| Energy Star Rating | 1 |
| Colour | Shiny Steel |
Nandilath G Mart — India’s trusted online store for premium household appliances and electronics
Discover top brands, latest models, and unbeatable prices on refrigerators, washing machines, kitchen appliances, smartphones, and more. Fast delivery, secure payments, and exceptional after-sales support — everything you need for a smarter home, all in one place.










CONVENCTION
SOLO
Combo Offers