Filter by price
Filter by Brands
- APPLE (6)
- ASUS (2)
- Bajaj (4)
- Boche (1)
- Bosch (18)
- BPL (7)
- Butterfly (1)
- CANON (1)
- Crompton (21)
- Daikin (2)
- Elgiultra (6)
- Eureka Forbes (16)
- Faber (19)
- Formenty (1)
- Gadzo (2)
- Godrej (14)
- Greenchef (1)
- Hafele (4)
- Haier (22)
- Havells (9)
- Hisense (4)
- HP (2)
- IFB (18)
- Impex (11)
- Kelvinator (1)
- Lenova (1)
- LG (74)
- MR (1)
- Mr Butler (4)
- Nolta (3)
- OPPO (4)
- Panasonic (5)
- Philips (12)
- Preethi (46)
- Prestige (3)
- Pureflames (9)
- REALME (5)
- REDMI (5)
- Samsung (34)
- SONY (15)
- Sujata (11)
- TCL (5)
- Vguard (60)
- VIVO (4)
- Voltas (2)
- Whirlpool (16)
Filter by Capacity
Filter by Capacity
Hisense 65 Inch UHD 4K VIDAA Smart Led TV (65A6Q)
Highlights
- 4K UHD
- 4K AI Upscaler
- AI Smooth Motion
- Dolby Audio
- Game Mode PLUS 60hz
- Game Bar
- VIDAA Smart TV
- Voice Control
- Precision Colour
IMPEX 32 Inch HD QLED Google Smart TV (evoQ 32S2QLF3)
| Brand | IMPEX |
| Screen Size | 32 Inch |
| Display Technology | QLED |
IMPEX 55 Inch 4K QLED Google Smart TV, Dolby Vision | Dolby ATMOS (evoQ 55S4QLC3)
| Brand | IMPEX |
| Screen Size | 55 Inch |
| Display Technology | QLED |
IMPEX 55 Inch 4K QLED Google Smart TV ,120Hz ,Dolby Audio (evoQ 55S4QLF3)
| Brand | IMPEX |
| Screen Size | 55 Inch |
| Display Technology | QLED |
Impex 65 Inch 4K UHD QLED WIOS Whale Series Smart TV (WIOS 65A4QSK1)
| Brand | IMPEX |
| Screen Size | 65 Inch |
| Display Technology | QLED |
V-Guard Prime 1550 Inverter 1300VA
Highlights
* Facility to increase your fan speed by using power saver max/normal switch on product.
* Digital Signal Controller based design for Pure Sinewave output.
* Selectable charging mode for different battery technologies (Flat/Tubular battery) and capacities (80 to 2:
* Battery Gravity Builder with overcharge and deep discharge protections.
* Fuzzy logic based sensor less battery water topping reminder.
LG 340L 2 Star Convertible Bottom Freezer Refrigerator, Wi-Fi (GL-B382CDSY, Dazzle Steel)
Highlights
- Wi-Fi Convertible
- AI ThinQ with WIFI
- Door Cooling+TMÂ & Multi Air Flow
- 3 star – Energy Efficient
- Smart DiagnosticT
IMPEX 43 Inch QLED UHD 4K Smart Google LED TV, Android 14 (43S4QLF3, 4 Year Warranty)
| Brand | IMPEX |
| Screen Size | 43 Inch |
| Display Technology | QLED |
LG Soundbar for QNED TV with Dolby Atmos, 3.1.1 Channel, Center Up-firing Speaker (S70TY)
| Brand | LG |
| Configuration | 3.1.1 Channel |
| Power Output | 400 W |
Haier 520L 3 Star 4-Door Side by Side Convertible French Door Refrigerator Wi-Fi (HRB-600MGU1, Mirror Glass)
| Brand | Haier |
| Capacity | Â 520 Ltr |
| Energy Star Rating | 3 |
Haier 602L 3 Star 2-Door Side by Side Convertible Refrigerator ,Wi-Fi (HRS-682PMGU1, Mirror Glass)
| Brand | Haier |
| Capacity | Â 602 Ltr |
| Energy Star Rating | 3 |
TCL 55 Inch UHD 4K Smart Google LED TV (55P6K)
Highlights
- AiPQ Processor
- MEMC
- HVA Panel
- Metallic Bezel-less
- HDMI 2.1
Haier 108cm (43 Inch) QLED 4K Smart Google LED TV With Dolby Vision. Atmos (43S800QT-P, Grey)
Highlights
- QLED
- Dolby Vision Atmos
- Hands Free Voice Contro
Panasonic 108cm (43 Inch) Full HD Smart LED TV (TH-43PS550DX, Black)
| Brand | Panasonic |
| Screen Size | 43 Inches |
| Display Technology | Full HD |
Haier 108cm (43 Inch) 4K Ultra HD Smart Google TV With Hands Free voice Control (43P7GT-P)
Highlights
- Dolby Vision.Atmos
- Hands Free Voice Contol
- Metal Bezeless
-
Resolution 3840*2160
Haier 139cm (55 Inch) 4K Ultra HD Smart Google TV With Hands Free voice Control (55P7GT-P)
Highlights
- Dolby Vision.Atmos
- Hands Free Voice Contol
- Metal Bezeless
-
Resolution 3840*2160
IFB 11 kg 5 Star Front Load Fully Automatic Washing Machine, RPM 1400 (Executive Plus BXN 1114KH, Black)
Highlights
- Powered by Ai
- Steam Refresh
- Aqua Energie
Redmi 15 5G (6GB/128GB Storage, Sandy Purple)
₹18,499.00| Brand | Redmi |
| Model Name | Â A15 |
| Color | Sandy Purple |
| Display Size | Â 6.9 Inches |
| RAM | 6GB |
| Storage | 128GB |
| Rear Camera | 32MP |
| Front Camera | 8 MP |
| Battery Capacity | 7000 mah |
Redmi 15 5G (6GB/128GB Storage, Midnight Black)
₹18,499.00| Brand | Redmi |
| Model Name | Â A15 |
| Color | Midnight Black |
| Display Size | Â 6.9 Inches |
| RAM | 6GB |
| Storage | 128GB |
| Rear Camera | 32MP |
| Front Camera | 8 MP |
| Battery Capacity | 7000 mah |
TCL 81.28cm (32 Inch) HD QLED Google LED TV (32S4K,Black)
Highlights
- QLED
- HDR 10
- Dolby Audio
- Google Cast
- Slim Design
- Multiple Viewing Mode
Nandilath G Mart — India’s trusted online store for premium household appliances and electronics
Discover top brands, latest models, and unbeatable prices on refrigerators, washing machines, kitchen appliances, smartphones, and more. Fast delivery, secure payments, and exceptional after-sales support — everything you need for a smarter home, all in one place.









CONVENCTION
SOLO
Combo Offers