Shop
Filter by price
Filter by Brands
- APPLE (5)
- ASUS (3)
- Atomberg (1)
- Bajaj (4)
- Blue Star (1)
- Boche (1)
- Bosch (21)
- BPL (7)
- Butterfly (2)
- CANON (1)
- Crompton (22)
- Daikin (2)
- Elgiultra (6)
- Eureka Forbes (15)
- Faber (20)
- Formenty (2)
- Gadzo (2)
- Godrej (17)
- Greenchef (1)
- Hafele (4)
- Haier (23)
- Havells (8)
- Hisense (5)
- HP (2)
- IFB (26)
- Impex (12)
- JBL (2)
- Kelvinator (1)
- Lenova (2)
- LG (87)
- MR (2)
- Mr Butler (4)
- Nolta (3)
- Nothing (1)
- OPPO (4)
- Panasonic (7)
- Philips (14)
- Preethi (48)
- Prestige (3)
- Pureflames (9)
- REALME (10)
- REDMI (10)
- Samsung (35)
- SONY (15)
- Sujata (11)
- TCL (5)
- Vguard (67)
- VIVO (10)
- Voltas (5)
- Whirlpool (19)
Filter by Capacity
Filter by Capacity
“Haier 139cm (55 Inch) 4K Ultra HD Smart Google TV With Hands Free voice Control (55P7GT-P)” has been added to your cart. View cart
Panasonic 108cm (43 Inch) Full HD Smart LED TV (TH-43PS550DX, Black)
| Brand | Panasonic |
| Screen Size | 43 Inches |
| Display Technology | Full HD |
Haier 108cm (43 Inch) 4K Ultra HD Smart Google TV With Hands Free voice Control (43P7GT-P)
Highlights
- Dolby Vision.Atmos
- Hands Free Voice Contol
- Metal Bezeless
-
Resolution 3840*2160
Haier 139cm (55 Inch) 4K Ultra HD Smart Google TV With Hands Free voice Control (55P7GT-P)
Highlights
- Dolby Vision.Atmos
- Hands Free Voice Contol
- Metal Bezeless
-
Resolution 3840*2160
IFB 11 kg 5 Star Front Load Fully Automatic Washing Machine, RPM 1400 (Executive Plus BXN 1114KH, Black)
Highlights
- Powered by Ai
- Steam Refresh
- Aqua Energie
Redmi 15 5G (6GB/128GB Storage, Sandy Purple)
₹16,999.00| Brand | Redmi |
| Model Name | Â A15 |
| Color | Sandy Purple |
| Display Size | Â 6.9 Inches |
| RAM | 6GB |
| Storage | 128GB |
| Rear Camera | 32MP |
| Front Camera | 8 MP |
| Battery Capacity | 7000 mah |
Redmi 15 5G (6GB/128GB Storage, Midnight Black)
₹16,999.00| Brand | Redmi |
| Model Name | Â A15 |
| Color | Midnight Black |
| Display Size | Â 6.9 Inches |
| RAM | 6GB |
| Storage | 128GB |
| Rear Camera | 32MP |
| Front Camera | 8 MP |
| Battery Capacity | 7000 mah |
Redmi A5 (4GB/128GB Storage, Pondicherry Blue )
| Brand | Redmi |
| Model Name | Â A5 |
| Color | Pondicherry Blue |
| Display Size | Â 6.88 Inches |
| RAM | 4GB |
| Storage | 128GB |
| Rear Camera | 32MP |
| Front Camera | 8 MP |
| Battery Capacity | 5200 mah |
Redmi A5 (4GB/128GB Storage, Jaisalmer Gold)
| Brand | Redmi |
| Model Name | Â A5 |
| Color | Jaisalmer Gold |
| Display Size | Â 6.88 Inches |
| RAM | 4GB |
| Storage | 128GB |
| Rear Camera | 32MP |
| Front Camera | 8 MP |
| Battery Capacity | 5200 mah |
Redmi A5 (3GB/64GB Storage, Jaisalmer Gold)
| Brand | Redmi |
| Model Name | Â A5 |
| Color | Jaisalmer Gold |
| Display Size | Â 6.88 Inches |
| RAM | 3GB |
| Storage | 64GB |
| Rear Camera | 32MP |
| Front Camera | 8 MP |
| Battery Capacity | 5200 mah |
TCL 81.28cm (32 Inch) HD QLED Google LED TV (32S4K,Black)
Highlights
- QLED
- HDR 10
- Dolby Audio
- Google Cast
- Slim Design
- Multiple Viewing Mode
TCL 108cm (43 Inch) Full HD QLED Google LED TV (43S5K, Black)
Highlights
- QLED
- FHD
- HDR 10
- Dolby Audio
- Google Cast
- Slim Design
- Multiple Viewing Mode
Sony 189cm (75 Inch) BRAVIA 2 II 4K Ultra HD Smart LED Google TV (K-75S25M2)
| Brand | Sony BRAVIA 2 II |
| Screen Size | 75 inch |
| Display Technology | 4K Ultra HD |
Sony 126cm (50 Inch) BRAVIA 2 II 4K Ultra HD Smart LED Google TV (K-50S22M2)
| Brand | Sony BRAVIA 2 II |
| Screen Size | 50 Inch |
| Display Technology | 4K Ultra HD |
IFB 9/6/3 kg Washer Dryer Refresher with Ai Dry (WDR EXECUTIVE ZBN)
| Brand | IFB |
| Capacity | 9/6/3 kg |
| Colour | Black Hairline Finish |
| RPM | Â 1400 |
Hisense 55 Inch UHD 4K Google Smart Led TV, Dolby Vision (55A6Q)
Highlights
- 4K UHD
- 4K AI Upscaler
- Dolby Audio
- Game Mode PLUS 60hz
- Game Bar
- VIDAA Smart TV
- Voice Control
- Precision Colour
Vguard Stabilizer Crystal 150 | Smart/LED TV up to 203 cm (80 Inch)
| Brand | VGuard |
| Model | Crystal 150 |
| Capacity | 4 Ampere |
| Warranty | 3 year |
V-guard Stabilizer Neo crystal (LED TV up to 43 Inch+Set Top Box)
| Brand | VGuard |
| Model | Neo Crystal |
| Capacity | 1.3 Ampere |
| Warranty | 3 year |
LG 139cm (55 Inch) OLED Smart LED TV , a9 AI Processor 4K Gen8, Dolby Vision, Dolby Atmos (OLED55C56LA)
Highlights
- 4K picture quality, upscaled visual and surround sound from the alpha 9 AI Processor Gen8
- True black levels in every pixel create stunning contrast, depth, and detail
- 100% Color Fidelity for accurate lifelike colors. 100% Color Volume for richer hues
- Brighter visuals from the new light emitting structure of Brightness Booster
- New AI button, voice controls, drag and drop functions on the AI Magic Remote
Sony 164cm (65 Inch) BRAVIA 2 4K Ultra HD Smart LED Google TV (K-65S25B)
| Brand | Sony BRAVIA 2 II |
| Screen Size | 65 Inch |
| Display Technology | 4K Ultra HD |
Bosch 334L 2 Star Frost Free Double Door Refrigerator (CTC35S02NI, Shiney Silver)
| Brand | Bosch |
| Capacity | Â 334 Ltr |
| Colour | Shiney Silver |
| Series | 4 |
Nandilath G Mart — India’s trusted online store for premium household appliances and electronics
Discover top brands, latest models, and unbeatable prices on refrigerators, washing machines, kitchen appliances, smartphones, and more. Fast delivery, secure payments, and exceptional after-sales support — everything you need for a smarter home, all in one place.










CONVENCTION
SOLO
Combo Offers