Vguard 750 Watts 4 Jar Mixer Grinder (ENVY750NX)
(inclusive of all taxes)
34 in stock
Brand Vguard
No of Jars 4
Type Mixer
Wattage 750 W
SKU: ENVY750NX Brand:
34 in stock
Description
Model -ENVY750NX
Rated Voltage: 230 V, 50 Hz
Power Input: 750 W