Samsung
Samsung 330L 2 Star Double Door Refrigerator with Bespoke AI ,2026 Model (RT34HG5A42S8, Elegant Inox)
| Brand | Samsung |
| Capacity | Â 330L |
| Colour | Elegant Inox |
| Energy Rating |  2 Star |
Samsung 236L 2 Star Double Door Refrigerator with All Around Cooling ,2026 Model (RT40H28W2P, Elegant Inox)
| Brand | Samsung |
| Capacity | Â 236L |
| Colour | Elegant Inox |
| Energy Rating |  2 Star |
Samsung 189 L 5 Star Direct Cooling Single Door Refrigerator (RR21H2H25S8, Elegant Inox)
| Brand | Samsung |
| Capacity | 189 Ltr |
| Colour | Elegant Inox |
| Energy Rating | 5 Star |
Samsung 183 L 3 Star Direct Cooling Single Door Refrigerator (RR20H1723S8, Elegant Inox)
| Brand | Samsung |
| Capacity | 183 Ltr |
| Colour | Elegant Inox |
| Energy Rating | 3 Star |
Samsung 330 L 2 Star Convertible Double Door Inverter Refrigerator, 2026 Model (RT34HG5A42BX, Luxe Black)
| Brand | Samsung |
| Capacity | 330 L |
| Colour | Luxe Black |
| Energy Rating | 2 Star |
Samsung 256 L 2 Star Double Door Inverter Refrigerator, 2026 Model (RT40H30W2K, Luxe Black)
| Brand | Samsung |
| Capacity | 256 L |
| Colour | Luxe Black |
| Energy Rating | 2 Star |
Samsung 301 L 2 Star Convertible Double Door Inverter Refrigerator, 2026 Model (RT31H4522BX, Luxe Black)
| Brand | Samsung |
| Capacity | 301 L |
| Colour | Luxe Black |
| Energy Rating | 2 Star |
Samsung 9.0 kg Fully Automatic Front Load Washing Machine, Hygiene Steam (WW90FG4U04ABTL, Black)
| Brand | Samsung |
| Capacity | 9 Kg |
| Colour | Black |
Samsung 12.0 kg 5 Star Fully Automatic Front Load Washing Machine with SmartThings AI & Energy Mode (WW12DG5B24ASTL, Navy)
| Brand | Samsung |
| Capacity | 12 Kg |
| Colour | Navy |
Samsung 8.0 kg 5 Star Fully Automatic Top Load Washing Machine with AI Wash and Super Speed With WiFi (WA80F08S2BTL, Black Caviar)
| Brand | Samsung |
| Capacity | 8Kg |
| Colour | Black Caviar |
| Energy Rating | 5 Star |
Samsung 80 cm (32 Inch) HD Smart Led TV (32H4560FUXXL)
| Brand | Samsung |
| Screen Size | 32 Inch |
| Resolution | HD (1,366 x 768) |
Samsung Galaxy A06 5G ( 4GB RAM,128 GB Storage ,Black)
₹15,499.00| Brand | Samsung |
| Model Name | A06 |
| Color | Black |
| Display Size | 17.13 cm |
| RAM | 4GB |
| Storage | 128GB |
| Back Camera | 50 MP + 2MP |
| Front Camera | 8MP |
| Battery Capacity | 5000mAh |
Samsung 108cm (43 Inch) Crystal 4K UHD Smart Led TV (UA43U8100FULXL)
| Brand | Samsung |
| Screen Size | 43 Inches |
| Picture Engine | Crystal Processor 4K |
| Resolution | 4K (3,840 x 2,160) |
Samsung 1.08m (43 Inch) Crystal 4K UHD Smart Led TV (UA43U8600FULXL)
| Brand | Samsung |
| Screen Size | 43 Inches |
| Picture Engine | Crystal Processor 4K |
| Resolution | 4K (3,840 x 2,160) |
Samsung 1.38m (55 Inch) Crystal 4K UHD Smart TV (UA55U8600FULXL)
| Brand | Samsung |
| Screen Size | 55 Inches |
| Picture Engine | Crystal Processor 4K |
| Resolution | 4K (3,840 x 2,160) |
Samsung 1.38m (55 Inch) Crystal 4K UHD Smart TV (UA55U8400FULXL)
| Brand | Samsung |
| Screen Size | 55 Inches |
| Picture Engine | Crystal Processor 4K |
| Resolution | 4K (3,840 x 2,160) |
Samsung 1.38m (55 Inch) QLED 4K Smart TV (QA55Q7FAAULXL)
| Brand | Samsung |
| Screen Size | 55 Inches |
| Picture Engine | Q4 AI Processor |
| Product Type | QLED |
Samsung 1.38m (55 Inch) Neo QLED 4K Smart AI TV (QA55QN85DBULXL)
| Brand | Samsung |
| Refresh Rate | 120Hz Native |
| Picture Engine | NQ4 AI Gen2 Processor |
| Resolution | 4K (3,840 x 2,160) |
Samsung 1.63m (65 Inch) Crystal 4K UHD Smart TV (65U8400FULXL)
| Brand | Samsung |
| Screen Size | 65 Inches |
| Picture Engine | Crystal Processor 4K |
| Resolution | 4K (3,840 x 2,160) |
Samsung 9.0 kg 5 Star Fully Automatic Front Load Washing Machine AI Ecobubble & Hygiene Steam (WW90DG5U24AB,Black)
| Brand | Samsung |
| Capacity | 9 Kg |
| Colour | Black |
Nandilath G Mart — India’s trusted online store for premium household appliances and electronics
Discover top brands, latest models, and unbeatable prices on refrigerators, washing machines, kitchen appliances, smartphones, and more. Fast delivery, secure payments, and exceptional after-sales support — everything you need for a smarter home, all in one place.

CONVENCTION
SOLO
Combo Offers