Shop
Filter by price
Filter by Brands
- APPLE (8)
- ASUS (2)
- Bajaj (3)
- Boche (1)
- Bosch (21)
- BPL (6)
- CANON (1)
- Crompton (21)
- Daikin (3)
- Elgiultra (6)
- Eureka Forbes (17)
- Faber (18)
- Formenty (1)
- Gadzo (2)
- Godrej (15)
- Greenchef (1)
- Hafele (2)
- Haier (24)
- Havells (9)
- Hisense (3)
- HP (2)
- IFB (17)
- Impex (9)
- JBL (1)
- Lenova (1)
- LG (86)
- Mr Butler (4)
- Nolta (3)
- OPPO (3)
- Panasonic (4)
- Philips (11)
- Preethi (46)
- Prestige (3)
- Pureflames (8)
- REALME (4)
- REDMI (9)
- Samsung (37)
- SONY (15)
- Sujata (11)
- TCL (3)
- Vguard (59)
- VIVO (3)
- Voltas (6)
- Whirlpool (20)
Filter by Capacity
Filter by Capacity
“Samsung Galaxy A06 5G ( 4GB RAM,128 GB Storage ,Black)” has been added to your cart. View cart
Pureflames ARROW 90cm Chimney (Black)
Highlights
- Touch control & Motion sensor
- Metal Blower
- 3 Speed
Pureflames Java 90cm Chimney (Black)
Highlights
- 3 Speed
- Touch Control
- Motion Sensor
- Heat Auto Clean
Sony 108cm (43 inch) BRAVIA 2 4K Ultra HD Smart LED Google TV (K-43S25M2)
| Brand | Sony BRAVIA 2 II |
| Screen Size | 43 inch |
| Display Technology | 4K Ultra HD |
LG 81cm (32 Inch) HD Ready Smart TV with α5 Gen6 AI Processor, WebOS, ThinQ AI, Active HDR, Smart AI (32LR573B6LA)
| Brand | LG |
| Screen Size | 32 Inches |
| Picture Processor | α5 AI Processor Gen6 |
| Refresh Rate | 60Hz Native |
Whirlpool 9Kg 5Star Semi Automatic Top Load Washing Machine (Ace XL, Grey Dazzle)
| Brand | Whirlpool |
| Capacity | 9 Kg |
| Colour | Grey Dazzle |
| Energy Rating | 5 Star |
Faber 60 cm Auto Curved Clean Chimney (HOOD ACE PRO 3D IN HC PB FL BK 60, Black)
| Brand | Faber |
| Suction | 1150m3/hr |
| Finish | Â Black |
| Dimension(WxDxH)mm | 600x415x475mm |
Faber 90 cm Auto Curved Clean Chimney (HOOD ACE PRO 3D IN HC PB FL BK 90, Black)
| Brand | Faber |
| Suction | 1150m3/hr |
| Finish | Â Black |
| Dimension(WxDxH)mm | 900x415x475mm |
Haier 9 Kg 5 Star Front Load Fully Automatic Washing Machine with Wifi (HW90-DM14959CS8U1, Dark Jade Silver)
Highlights
- Direct Motion Motor
- Super Drum
- Refresh
Samsung Galaxy A06 5G ( 4GB RAM,128 GB Storage ,Black)
₹15,499.00| Brand | Samsung |
| Model Name | A06 |
| Color | Black |
| Display Size | 17.13 cm |
| RAM | 4GB |
| Storage | 128GB |
| Back Camera | 50 MP + 2MP |
| Front Camera | 8MP |
| Battery Capacity | 5000mAh |
JBL 220W Cinema SB180, Wireless Subwoofer for Extra Deep Bass, 2.1 Channel Home Theatre
| Brand | JBL |
| Total speaker power | 220W |
| Product Type | 2.1 Channel Home Theatre |
Apple iPhone 16 ( 128 GB Storage, Teal)
| Brand | Apple |
| Model Name | iPhone 16 |
| Color | Teal |
| Display Size | 6.1 Inches |
| Storage | 128GB |
| Rear Camera | 48MP+12MP |
| Front Camera | 12MP |
Eureka Forbes Aquaguard Superio WS RO+UV+TA+SS
| Brand | ‎Eureka Forbes |
| Model Name | Aqua guard Superio WS RO+UV+TA+SS |
| Storage Capacity | 5 L |
| Product Dimension (WxDxH) mm | 356 x 268 x 528 mm |
Eureka Forbes Aquaguard EDEN UV+SS
| Brand | ‎Eureka Forbes |
| Model Name | Aqua guard SLIM GLASS RO+UV+TA |
| Product Dimension (WxDxH) mm | 356*268*528 |
Eureka Forbes Aquaguard Slim Glass RO+UV+TA
| Brand | ‎Eureka Forbes |
| Model Name | Aqua guard SLIM GLASS RO+UV+TA |
| Storage Capacity | 3.6 L |
| Product Dimension (WxDxH) mm | 360 x 210 x 520 |
Eureka Forbes Aqua guard SimTech Glass UV Storage Copper Water Purifier
| Brand | ‎Eureka Forbes |
| Model Name | Aqua guard SimTech |
| Storage Capacity | 2.5 L |
| Product Dimension (WxDxH) mm | 360 x 210 x 520 |
Godrej 308L 2Star Convertible Double Door Frost Free Inverter Refrigerator(RT EONVIBE 346B RCIT, Matt Black)
| Brand | Godrej |
| Capacity | 308 Ltr |
| Colour | Matt Black |
| Energy Rating | 2 Star |
‎Godrej 472L 2 Star Double Door Frost Free Inverter Refrigerator (RT EONREGALIS 517B RCI, Champagne Gold)
| Brand | Godrej |
| Capacity | 472 Ltr |
| Colour | Champagne Gold |
| Energy Rating | 2 Star |
Samsung 8 Kg 5 Star Top Load Washing Machine with Wi-Fi ,AI Wash and Heater (WA80F08B3BTL,Black Caviar)
| Brand | Samsung |
| Capacity | 8Kg |
| Colour | Black Caviar |
| Energy Rating | 5 Star |
Samsung 108cm (43 Inch) Crystal 4K UHD Smart Led TV (UA43U8100FULXL)
| Brand | Samsung |
| Screen Size | 43 Inches |
| Picture Engine | Crystal Processor 4K |
| Resolution | 4K (3,840 x 2,160) |
Samsung 1.08m (43 Inch) Crystal 4K UHD Smart Led TV (UA43U8600FULXL)
| Brand | Samsung |
| Screen Size | 43 Inches |
| Picture Engine | Crystal Processor 4K |
| Resolution | 4K (3,840 x 2,160) |
Nandilath G Mart — India’s trusted online store for premium household appliances and electronics
Discover top brands, latest models, and unbeatable prices on refrigerators, washing machines, kitchen appliances, smartphones, and more. Fast delivery, secure payments, and exceptional after-sales support — everything you need for a smarter home, all in one place.











CONVENCTION
SOLO
Combo Offers