Shop
Filter by price
Filter by Brands
- APPLE (6)
- ASUS (2)
- Bajaj (4)
- Boche (1)
- Bosch (18)
- BPL (7)
- Butterfly (1)
- CANON (1)
- Crompton (21)
- Daikin (2)
- Elgiultra (6)
- Eureka Forbes (16)
- Faber (19)
- Formenty (1)
- Gadzo (2)
- Godrej (14)
- Greenchef (1)
- Hafele (4)
- Haier (22)
- Havells (9)
- Hisense (4)
- HP (2)
- IFB (18)
- Impex (11)
- Kelvinator (1)
- Lenova (1)
- LG (74)
- MR (1)
- Mr Butler (4)
- Nolta (3)
- OPPO (4)
- Panasonic (5)
- Philips (12)
- Preethi (46)
- Prestige (3)
- Pureflames (9)
- REALME (5)
- REDMI (5)
- Samsung (34)
- SONY (15)
- Sujata (11)
- TCL (5)
- Vguard (60)
- VIVO (4)
- Voltas (2)
- Whirlpool (16)
Filter by Capacity
Filter by Capacity
“Havells 3L Instant Water Heater (Zeno, White Brown)” has been added to your cart. View cart
IFB 1.5 Ton 3 Star Convertible Inverter AC ( CI173SS22RGM1)
| Brand | IFB |
| Capacity | 1.5 Ton |
| Energy Rating | 3 Star |
| Convertible | Yes |
‎Godrej 436 Litre 2 Star Double Door Frost Free Refrigerator (RT EONREGALIS 477B RCI CH GD, Champagne Gold)
| Brand | Godrej |
| Capacity | 436 Ltr |
| Colour | Champagne Gold |
| Energy Rating | 2 Star |
‎Godrej 244 Litre 2 Star Double Door Frost Free Refrigerator (RT EONVALOR 280B RI FS ST, Fossil Steel)
| Brand | Godrej |
| Capacity | 244 Ltr |
| Colour | Fossil Steel |
| Energy Rating | 2 Star |
‎Godrej 330 Litre 2 Star Convertible Double Door Frost Free Refrigerator (RT EONVIBE 366B RCIT MT BK, Matt Black)
| Brand | Godrej |
| Capacity | 330 Ltr |
| Colour | Onyx Black |
| Energy Rating | 2 Star |
‎Godrej 272 Litre 2 Star Double Door Frost Free Refrigerator (RT EONCRYSTAL 310B RI OB, Onyx Black)
| Brand | Godrej |
| Capacity | 272 Ltr |
| Colour | Onyx Black |
| Energy Rating | 2 Star |
Realme C85 5G (6GB/128GB, Peacock Green)
| Brand | Realme |
| Model Name | C85 5G |
| Color | Peacock Green |
| Display Size | 17.27 cm |
| RAM | 6GB |
| Storage | 128GB |
| Rear Camera | 50 MP |
| Front Camera | 8 MP |
| Battery | 7000 mAh |
Realme C85 5G (4GB/128GB, Peacock Green)
| Brand | Realme |
| Model Name | C85 5G |
| Color | Peacock Green |
| Display Size | 17.27 cm |
| RAM | 4GB |
| Storage | 128GB |
| Rear Camera | 50 MP |
| Front Camera | 8 MP |
| Battery | 7000 mAh |
Realme C85 5G (4GB/128GB, Parrot Purple)
| Brand | Realme |
| Model Name | C85 5G |
| Color | Parrot Purple |
| Display Size | 17.27 cm |
| RAM | 4GB |
| Storage | 128GB |
| Rear Camera | 50 MP |
| Front Camera | 8 MP |
| Battery | 7000 mAh |
Realme 16 PRO 5G (12GB/256GB, Master Gold)
₹39,999.00| Brand | Realme |
| Model Name | 16 PRO 5G |
| Color | Master Gold |
| Display Size | 17.22 CM |
| RAM | 12GB |
| Storage | 256GB |
| Rear Camera | 200 MP+8 MP |
| Front Camera | 50 MP |
| Battery | 7000 mAh |
Realme 16 PRO 5G (12GB/256GB, Pebble Grey)
₹39,999.00| Brand | Realme |
| Model Name | 16 PRO 5G |
| Color | Pebble Grey |
| Display Size | 17.22 CM |
| RAM | 12GB |
| Storage | 256GB |
| Rear Camera | 200 MP+8 MP |
| Front Camera | 50 MP |
| Battery | 7000 mAh |
OPPO A6X 5G(4 GB RAM,64GB Storage, Ice Blue)
| Brand | OPPO |
| Model Name | A6X 5G |
| Color | Ice Blue |
| Display Size | 17.15 CM |
| RAM | 4GB |
| Storage | 64GB |
| Rear Camera | 13 MP+4 MP |
| Front Camera | 5 MP |
| Battery | 6500 mAh |
OPPO A6X 5G(4 GB RAM,64 GB Storage, Olive Green)
| Brand | OPPO |
| Model Name | A6X 5G |
| Color | Olive Green |
| Display Size | Â 17.15CM |
| RAM | 4GB |
| Storage | 64GB |
| Rear Camera | 13 MP+4 MP |
| Front Camera | 5 MP |
| Battery | 6500 mAh |
OPPO A6X 5G(4 GB RAM,128 GB Storage, Olive Green)
| Brand | OPPO |
| Model Name | A6X 5G |
| Color | Olive Green |
| Display Size | 17.15 CM |
| RAM | 4GB |
| Storage | 128GB |
| Rear Camera | 13 MP+4 MP |
| Front Camera | 5 MP |
| Battery | 6500 mAh |
OPPO A6X 5G(4 GB RAM,128 GB Storage, Ice Blue)
| Brand | OPPO |
| Model Name | A6X 5G |
| Color | Ice Blue |
| Display Size | Â 17.15CM |
| RAM | 4GB |
| Storage | 128GB |
| Rear Camera | 13 MP+4 MP |
| Front Camera | 5 MP |
| Battery | 6500 mAh |
LG 32 L Scan-To-Cook Charcoal Convection Microwave Oven (MJEN326ULW, Black)
Highlights
- 32L Wi-Fi enabled Microwave Oven
- Charcoal Lighting Heaterâ„¢
- 360° Motorised Rotisserie
- Diet Fryâ„¢
- Ghee in 12 minutes*
- 30 Heart Friendly Recipes
Whirlpool 7kg 5 Star Fully Automatic Front Load Washing Machine (XS7012BWME, Midnight Grey)
Highlights
- Removes up to 100 Tough Stains
- 6th Sense Soft Move Technology
- SteamWash Technology
- LED Display
- Add Garment
- Fresh Care +
Apple iPhone 17Pro ( 256 GB Storage, Silver)
₹134,900.00| Brand | Apple |
| Model Name | iPhone 17Pro |
| Color | Silver |
| Display Size | 6.3 Inches |
| Storage | 256GB |
| Rear Camera | 48 MP + 48 MP + 48 MP |
| Front Camera | 18MP |
Apple iPhone 17 ( 256 GB Storage, Black)
₹82,900.00| Brand | Apple |
| Model Name | iPhone 17 |
| Color | Black |
| Display Size | 6.3 Inches |
| Storage | 128GB |
| Rear Camera | 48MP+48MP |
| Front Camera | 18MP |
Apple iPhone 17 ( 256 GB Storage, White)
₹82,900.00| Brand | Apple |
| Model Name | iPhone 17 |
| Color | White |
| Display Size | 6.3 Inches |
| Storage | 128GB |
| Rear Camera | 48MP+48MP |
| Front Camera | 18MP |
Havells 3L Instant Water Heater (Zeno, White Brown)
Highlights
- Heavy Duty Heating Element
- SS 304 L Inner Tank
- Bi-Color LED Indicator
Nandilath G Mart — India’s trusted online store for premium household appliances and electronics
Discover top brands, latest models, and unbeatable prices on refrigerators, washing machines, kitchen appliances, smartphones, and more. Fast delivery, secure payments, and exceptional after-sales support — everything you need for a smarter home, all in one place.








CONVENCTION
SOLO
Combo Offers