Shop
Filter by price
Filter by Brands
- APPLE (5)
- ASUS (3)
- Atomberg (1)
- Bajaj (4)
- Blue Star (1)
- Boche (1)
- Bosch (20)
- BPL (7)
- Butterfly (2)
- CANON (1)
- Crompton (22)
- Elgiultra (6)
- Eureka Forbes (16)
- Faber (20)
- Formenty (2)
- Gadzo (2)
- Godrej (17)
- Greenchef (1)
- Hafele (4)
- Haier (23)
- Havells (8)
- Hisense (5)
- HP (2)
- IFB (26)
- Impex (12)
- JBL (2)
- Kelvinator (1)
- Lenova (2)
- LG (86)
- MR (2)
- Mr Butler (4)
- Nolta (3)
- Nothing (1)
- OPPO (4)
- Panasonic (7)
- Philips (14)
- Preethi (48)
- Prestige (3)
- Pureflames (9)
- REALME (10)
- REDMI (10)
- Samsung (31)
- SONY (15)
- Sujata (11)
- TCL (5)
- Vguard (67)
- VIVO (11)
- Voltas (5)
- Whirlpool (20)
Filter by Capacity
Filter by Capacity
“Hafele Nero 4 Zones Built-In 60cm Induction Hob” has been added to your cart. View cart
LG 1.5 Ton 5 Star AI Convertible 6-in-1 Inverter Split AC, Viraat Mode, 5.0 kW, 2025 Model (US-Q19HNZE3)
Highlights
- DUAL Inverter Compressor
- AI Convertible 6-in-1 Cooling
- Artificial Intelligency cooling mode
- Gold Fin+
- Viraat Mode
- 4 Way Swing
Haier 139cm (55 Inch) QLED 4K Smart Google Led TV (55S800QT-P)
Highlights
- Dolby Vision Atmos
- Hands Free Voice Control
-
Resolution 3840*2160
Hafele Nero 4 Zones Built-In 60cm Induction Hob
| Brand | Hafele |
| Product Size (cm) | 60 cm |
| Finish | Black Glass |
Godrej 472 L 2 Star Frost Free Double Door Refrigerator (RT EONREGALIS 517B RCI, Matt Black)
| Brand | Godrej |
| Capacity | 472 Ltr |
| Colour | Matt Black |
Samsung 1.38m (55 Inch) Crystal 4K UHD Smart TV (UA55U8400FULXL)
| Brand | Samsung |
| Screen Size | 55 Inches |
| Picture Engine | Crystal Processor 4K |
| Resolution | 4K (3,840 x 2,160) |
Samsung 1.38m (55 Inch) Crystal 4K UHD Smart TV (UA55U8600FULXL)
| Brand | Samsung |
| Screen Size | 55 Inches |
| Picture Engine | Crystal Processor 4K |
| Resolution | 4K (3,840 x 2,160) |
IFB 11 kg 5 Star Front Load Fully Automatic Washing Machine, RPM 1400 (Executive Plus BXN 1114KH, Black)
Highlights
- Powered by Ai
- Steam Refresh
- Aqua Energie
IFB 9 kg 5 Star Fully Automatic Front Load Washing Machine Rpm1400 with Oxyjet (IFB Executive MXC 9014 SSLC, Mocha)
Highlights
- Powered by Ai
- Power Steam
- Eco Inverter Motor
JBL Bar 3.1 Channel 590W Dolby Atmos® and Multi Beam™ Surround Sound wireless Subwoofer (Bar 500,Black)
| Brand | JBL |
| Model Name | SB500 |
| Product Type | 3.1 Channel soundbar |
Haier 445 L 2 Star Convertible Inverter Bottom Mount Refrigerator (HRB-4952BGK-P, Graphite Black)
Highlights
- Triple Inverter & Dual Fan Tech
- Â 14 in 1 Convertible
- Separate Fruit Box
LG 340L 3 Star Bottom Freezer Refrigerator, Door Cooling, Wi-Fi Convertible, (GL-B382DPZX,Shiny Steel)
| Brand | LG |
| Capacity | Â 340 L |
| Energy Star Rating | 3 |
| Colour | Shiny Steel |
Haier 12 Kg 5 Star AI Colorful Touch Panel Fully Automatic Wifi Front Load Washing Machine, Rpm 1400 (HW120-DM14F9BKU1, Black)
Highlights
- AI One Touch
- Direct Motion Motor
- Super Drum
LG 446 L 1 Star Double Door Convertible Refrigerator (GL-T502CPZR,Shiny Steel)
| Brand | LG |
| Capacity | 446Â Ltr |
| Energy Star Rating | 1 |
| Colour | Shiny Steel |
Bosch 14 Place Settings Series 6 Dishwasher (SMS6IKI01I, Brushed steel anti-fingerprint)
| Brand | Bosch |
| Capacity | 14 Place Settings |
| Colour | Brushed Steel |
Hisense 65 Inch UHD 4K VIDAA Smart Led TV (65A6Q)
Highlights
- 4K UHD
- 4K AI Upscaler
- AI Smooth Motion
- Dolby Audio
- Game Mode PLUS 60hz
- Game Bar
- VIDAA Smart TV
- Voice Control
- Precision Colour
LG 398L 2 Star Double Door Refrigerator Objet Collection, Auto Smart Connect (GL-S422SETY,Emerald Green Tango)
| Brand | LG |
| Capacity | Â 398 L |
| Energy Star Rating | 2 |
| Colour | Emerald Green Tango |
LG 466 L 1 Star Double Door Refrigerator with Smart Inverter Compressor (GL-T492NPZR, Shiny Steel)
Highlights
- Smart Inverter Compressor
- AI ThinQ Wi-Fi
- Smart Connect
- Convertilble
- Door Cooling
LG 340L 2 Star Convertible Bottom Freezer Refrigerator, Wi-Fi (GL-B382CDSY, Dazzle Steel)
Highlights
- Wi-Fi Convertible
- AI ThinQ with WIFI
- Door Cooling+TMÂ & Multi Air Flow
- 3 star – Energy Efficient
- Smart DiagnosticT
BPL 165 cm (65 inch) Ultra HD (4K) Google Smart LED TV with Dolby Vision and Atmos(65U-D5310)
| Brand | BPL |
| Screen Size | 65 Inches |
| Display Technology | UHD 4K |
| Resolution | 3840 x 2160 |
Impex 65 Inch 4K UHD QLED WIOS Whale Series Smart TV (WIOS 65A4QSK1)
| Brand | IMPEX |
| Screen Size | 65 Inch |
| Display Technology | QLED |
Nandilath G Mart — India’s trusted online store for premium household appliances and electronics
Discover top brands, latest models, and unbeatable prices on refrigerators, washing machines, kitchen appliances, smartphones, and more. Fast delivery, secure payments, and exceptional after-sales support — everything you need for a smarter home, all in one place.










CONVENCTION
SOLO
Combo Offers