Filter by price
Filter by Brands
- APPLE (5)
- ASUS (3)
- Atomberg (1)
- Bajaj (4)
- Blue Star (1)
- Boche (1)
- Bosch (21)
- BPL (7)
- Butterfly (2)
- CANON (1)
- Crompton (23)
- Daikin (2)
- Elgiultra (6)
- Eureka Forbes (15)
- Faber (20)
- Formenty (2)
- Gadzo (2)
- Godrej (17)
- Greenchef (1)
- Hafele (4)
- Haier (23)
- Havells (8)
- Hisense (5)
- HP (2)
- IFB (26)
- Impex (12)
- JBL (2)
- Kelvinator (1)
- Lenova (2)
- LG (87)
- MR (2)
- Mr Butler (4)
- Nolta (3)
- Nothing (1)
- OPPO (4)
- Panasonic (7)
- Philips (14)
- Preethi (48)
- Prestige (3)
- Pureflames (9)
- REALME (10)
- REDMI (10)
- Samsung (35)
- SONY (15)
- Sujata (11)
- TCL (5)
- Vguard (67)
- VIVO (10)
- Voltas (5)
- Whirlpool (19)
Filter by Capacity
Filter by Capacity
Haier 12 Kg 5 Star AI Colorful Touch Panel Fully Automatic Wifi Front Load Washing Machine, Rpm 1400 (HW120-DM14F9BKU1, Black)
Highlights
- AI One Touch
- Direct Motion Motor
- Super Drum
LG 340L 3 Star Bottom Freezer Refrigerator, Door Cooling, Wi-Fi Convertible, (GL-B382DPZX,Shiny Steel)
| Brand | LG |
| Capacity | Â 340 L |
| Energy Star Rating | 3 |
| Colour | Shiny Steel |
Haier 445 L 2 Star Convertible Inverter Bottom Mount Refrigerator (HRB-4952BGK-P, Graphite Black)
Highlights
- Triple Inverter & Dual Fan Tech
- Â 14 in 1 Convertible
- Separate Fruit Box
JBL Bar 3.1 Channel 590W Dolby Atmos® and Multi Beam™ Surround Sound wireless Subwoofer (Bar 500,Black)
| Brand | JBL |
| Model Name | SB500 |
| Product Type | 3.1 Channel soundbar |
IFB 9 kg 5 Star Fully Automatic Front Load Washing Machine Rpm1400 with Oxyjet (IFB Executive MXC 9014 SSLC, Mocha)
Highlights
- Powered by Ai
- Power Steam
- Eco Inverter Motor
IFB 11 kg 5 Star Front Load Fully Automatic Washing Machine, RPM 1400 (Executive Plus BXN 1114KH, Black)
Highlights
- Powered by Ai
- Steam Refresh
- Aqua Energie
Samsung 1.38m (55 Inch) Crystal 4K UHD Smart TV (UA55U8600FULXL)
| Brand | Samsung |
| Screen Size | 55 Inches |
| Picture Engine | Crystal Processor 4K |
| Resolution | 4K (3,840 x 2,160) |
Samsung 1.38m (55 Inch) Crystal 4K UHD Smart TV (UA55U8400FULXL)
| Brand | Samsung |
| Screen Size | 55 Inches |
| Picture Engine | Crystal Processor 4K |
| Resolution | 4K (3,840 x 2,160) |
Hafele Nero 4 Zones Built-In 60cm Induction Hob
| Brand | Hafele |
| Product Size (cm) | 60 cm |
| Finish | Black Glass |
Haier 139cm (55 Inch) QLED 4K Smart Google Led TV (55S800QT-P)
Highlights
- Dolby Vision Atmos
- Hands Free Voice Control
-
Resolution 3840*2160
Samsung 330 L 2 Star Convertible Double Door Inverter Refrigerator, 2026 Model (RT34HG5A42BX, Luxe Black)
| Brand | Samsung |
| Capacity | 330 L |
| Colour | Luxe Black |
| Energy Rating | 2 Star |
IFB 10 kg 5 Star Front Load Fully Automatic WIFI Washing Machine, RPM 1400(Executive Plus BXN 1014KH, Black with Hairline finish)
Highlights
- Powered by Ai
- Steam Refresh
- Eco Inverter Motor
BPL 500 L Side by Side Refrigerator (BRS-I520RNVSSM, Mirror Silver)
| Brand | BPL |
| Capacity | 500 ltr |
| Colour | Mirror Silver |
| Defrosting Type | Frost Free |
LG 380 L 2 Star Inverter Frost Free Double Door Refrigerator (GL-S412SPZY,Shiny Steel)
| Brand | LG |
| Capacity | 308L |
| Colour | Shiny Steel |
| Star Rating | 2 |
Samsung 12.0 kg 5 Star Fully Automatic Front Load Washing Machine with SmartThings AI & Energy Mode (WW12DG5B24ASTL, Navy)
| Brand | Samsung |
| Capacity | 12 Kg |
| Colour | Navy |
LG 380 L 2 Star Frost Free Smart Inverter Double Door Refrigerator (GL-N412SDSY, Dazzle Steel)
| Brand | LG |
| Capacity | 380L |
| Colour | Dazzle Steel |
| Star Rating | 2 |
Bosch 335L 3 Star 3 Door Top Freezer Frost Free Refrigerator (CMC36K03NI,Smoky Steel)
| Brand | Bosch |
| Capacity | 335 Ltr Net |
| Colour | Smoky Steel |
| Series | 4 |
Bosch 335L 3 Star Series 6 Triple Door Convertible Inverter Refrigerator (CMC36S03NI, Shiney Silver)
Highlights
- VarioInverter
- Premium Electronic Display on Door
- Power Secure Switch and CoolExtend
technology - Max Flex Convert
ASUS Vivobook X1404VA-NK761WS
Processor-13th Gen, Intel® Core™ i3-1315U Processor 1.2 GHz (10MB Cache, up to 4.5 GHz, 6 cores, 8 Threads)
Graphics-Intel® UHD Graphics
Display-35.56 Cms (14) FHD (1920 x 1080) display having 16:9 Aspect Ratio || 60Hz Refresh rate || 250nits Brightness
Memory-8GB DDR4 on board RAM expandable Upto 24GB using 1x DDR4 SO-DIMM slot
Storage- 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
MS Office-Microsoft 365 Basic + Office Home
Color: Cool Silver
Operating System: Windows 11 Home
‎Godrej 436 Litre 2 Star Double Door Frost Free Refrigerator (RT EONREGALIS 477B RCI CH GD, Champagne Gold)
| Brand | Godrej |
| Capacity | 436 Ltr |
| Colour | Champagne Gold |
| Energy Rating | 2 Star |
Nandilath G Mart — India’s trusted online store for premium household appliances and electronics
Discover top brands, latest models, and unbeatable prices on refrigerators, washing machines, kitchen appliances, smartphones, and more. Fast delivery, secure payments, and exceptional after-sales support — everything you need for a smarter home, all in one place.









CONVENCTION
SOLO
Combo Offers