Shop
Filter by price
Filter by Brands
- APPLE (5)
- ASUS (3)
- Atomberg (1)
- Bajaj (4)
- Blue Star (1)
- Boche (1)
- Bosch (21)
- BPL (7)
- Butterfly (2)
- CANON (1)
- Crompton (22)
- Daikin (1)
- Elgiultra (6)
- Eureka Forbes (15)
- Faber (20)
- Formenty (2)
- Gadzo (2)
- Godrej (17)
- Greenchef (1)
- Hafele (4)
- Haier (23)
- Havells (8)
- Hisense (5)
- HP (2)
- IFB (26)
- Impex (12)
- JBL (2)
- Kelvinator (1)
- Lenova (2)
- LG (87)
- MR (2)
- Mr Butler (4)
- Nolta (3)
- Nothing (1)
- OPPO (4)
- Panasonic (7)
- Philips (14)
- Preethi (48)
- Prestige (3)
- Pureflames (9)
- REALME (10)
- REDMI (10)
- Samsung (35)
- SONY (15)
- Sujata (11)
- TCL (5)
- Vguard (67)
- VIVO (10)
- Voltas (5)
- Whirlpool (19)
Filter by Capacity
Filter by Capacity
“Stabilizer VGuard V400DLX (One AC Up to 1.5 Ton)” has been added to your cart. View cart
Bajaj Cook top 2 Burner (2BR-GP6 )
| Brand | Glare |
| Product | Cook Top |
| Body Material | Glass Top |
| No of Burner | 2 |
Stabilizer Vguard VG 150 (Deep Freezer /Refrigerator/ Air Cooler / 0.5 TON A/C (up to 6 Ampere)
| Brand | VGuard |
| Model | VG 150 |
| Capacity | 6 Ampere |
| Warranty | 3 year |
LG 21 L Convection Microwave Oven (MC2146BL,Black)
| Brand | LG |
| Capacity | 21L |
| Colour | Black |
| Oven Cooking Mode | Convection |
Eureka Forbes Stellar Vacuum Cleaner
| Brand | Eureka Forbes |
| Suction of Motor | 2100 mm (23 KPA) |
| Dust Capacity | 2.5 litres |
| Dimensions | 428 x 309 x 230 mm |
Whirlpool 24 L Convection Microwave Oven (Magicook Pro 26CE, Black)
| Brand | Whirlpool |
| Capacity | 24 L |
| Colour | Black |
| Oven Cooking Mode | Convection |
IFB 30 L Convection Microwave Oven (30FRC2, Floral Pattern Black)
| Brand | IFB |
| Capacity | 30L |
| Colour | Floral Pattern Black |
| Oven Cooking Mode | Convection |
Pressure Cooker Nolta Hamaara SS Salasa I/LID 5LTR
Capacity 5 Liter Material Stainless steel (Price mentioned is inclusive of all taxes)
Pressure Cooker Nolta SS Delight O/LID5L
Capacity 5 Liter Stainless SteelInduction compatible (Price mentioned is inclusive of all taxes)
Pressure Cooker Nolta SS Delight O/LID3L
Capacity 3 Liter Stainless steel Induction copatible (Price mentioned is inclusive of all taxes)
LG 28 L Convection Microwave Oven (MC2887BFUM, Black)
| Brand | LG |
| Capacity | 28L |
| Colour | Black |
| Oven Cooking Mode | Convection |
Philips 500W 3 Jar Mixer Grinder (HL7505,White and Purple)
| Brand | Philips |
| No of Jars | 3 |
| Colour | White and Purple |
| Power | 500 W |
Eureka Forbes Swift Clean Vacuum Cleaner
| Brand | Eureka Forbes |
| Suction of Motor | 1900 mm (19 KPA) |
| Dust Capacity | 1.5 litres |
| Dimensions | 350 x 240 x 220 mm |
Faber Cook Hob Auto Ignition (HT603 CRS BR CI AI,Black)
| Brand | Faber |
| Product | Cookhob |
| No of Burner | 3 |
| Body Material | Glass Top |
Sony HT-S20R 5.1ch Dolby Digital Soundbar (400W,Bluetooth & USB Connectivity, HDMI & Optical connectivity)
| Brand | Sony |
| Model | HT-S20R |
| Speaker Type | Soundbar |
Eureka Forbes Wet & Dry NXT Vacuum Cleaner
| Brand | Eureka Forbes |
| Suction of Motor | Â 1800 mm (18 KPA) |
| Blower Efficiency | 1400 litres/minutes |
| Dimensions | 340 x 340 x 475 mm |
Stabilizer VGuard V400DLX (One AC Up to 1.5 Ton)
| Brand | VGuard |
| Suitable for AC | Â upto 1.5 ton |
| Model | v400DLX |
| Warranty | 3 year |
Preethi Zodiac Mixer Grinder 750 W motor with 5 Jars (Blue, MG 218)
| Brand | Preethi |
| No of Jars | 5 |
| Material | ABS Plastic |
| Wattage | 750 W |
Preethi Cook Top 2 Burner (Zeal2B-GTS123)
| Brand | Preethi |
| Product | Cook Top |
| Body Material | Glass Top |
| No of Burner | 2 |
LG 242 L 2 Star Inverter Frost Free Double Door Refrigerator (GL-N292BDSY, Dazzle Steel)
| Brand | LG |
| Capacity | 242L |
| Colour | Dazzle Steel |
| Energy Rating | 2 Star |
V Guard Cook Top 3 Burner Auto Ignition (VGS 3D AI)
| Brand | Â V Guard |
| Product | Cook Top |
| Body Material | Glass Top |
| No of Burner | 3 |
Nandilath G Mart — India’s trusted online store for premium household appliances and electronics
Discover top brands, latest models, and unbeatable prices on refrigerators, washing machines, kitchen appliances, smartphones, and more. Fast delivery, secure payments, and exceptional after-sales support — everything you need for a smarter home, all in one place.











CONVENCTION
SOLO
Combo Offers